Married to Medicine

Klea

E martuar me mjekësinë: Lateasha “Çaj i ëmbël” Lunceford konfirmon se burri i Heavenly’s Damon është tradhtuar

E martuar me mjekësinë: Lateasha “Çaj i ëmbël” Lunceford konfirmon se burri i Heavenly’s Damon është tradhtuar

Grindja e vazhdueshme mes I martuar me Mjekësinë yjet Lateasha “Çaj i ëmbël” Lunceford dhe Dr. Kimes Qiellore ka dalë nga binarët.

Lateasha Lunceford

I martuar me Mjekësinë e reja qëlloi një e shtënë në rrjetet sociale javën e kaluar kur ajo pretendoi se Qiellor kishte konfirmuar se bashkëshorti i saj, Dr Damon Kimeskishte qenë i pabesë.

“Por nëse zbres poshtë dhe filloj të përkulem poshtë dhe filloj të flas për të Damon, do të ishte një problem”, Çaj tha. “Dhe unë nuk jam tipi i njeriut për ta bërë këtë.”

Lateasha Lunceford

Çaji Akuza erdhi pasi të dy shkëmbyen gjemba gjatë një seance të fundit në Instagram Live. Qiellor i tha rishtarit të hedhur të “shkoni në ferr” dhe Çaj ia ktheu, “Mamaja jote është atje”.

Bashkë-yjet kanë qenë duke luftuar me të në ditët që nga ajo kohë dhe duket se nuk ka fund në horizont.

Kimes Qiellore

Më vonë në videon e saj, Çaj tregoi një thashetheme të zbuluar për herë të parë gjatë një zjarri argument mes Qiellor dhe alum M2M dhe krijuesi i serisë, Mariah Huq.

“Mund t’ju them shumë njerëz me të cilët kanë fjetur Damon,” Mariah bërtiti gjatë episodit të kaluar. “Doni t’i sjell faturat? Sepse kam marrë fatura.”

I martuar me Mjekësinë

Qiellor mohuar me vendosmëri e Mariah pretendon, por Çaj pretendoi se ajo në fakt kishte pranuar se thashethemet ishin të vërteta.

“Ne e dimë që burri yt të ka tradhtuar” Çaj vazhdoi. “Madje më ke thënë, Qiellor, se kur Mariah tha se kishte fatura [on Damon]ju besuat Mariah … Kjo më bën të besoj se ai ka mashtruar. Por ju e dini çfarë, është në rregull. Ju do të qëndroni pranë burrit tuaj. Kjo është mirë. Shumë prej jush do, dhe kjo është në rregull.”

I martuar me Mjekësinë

Qiellor dhe Çaj u përplas që nga fillimi dhe e reja nuk është fanse e yllit të saj përmbledhje javore me ish-producentin e “Real Housewives of Atlanta”, Carlos King.

“Ajo duhet të lidhet me dikë tjetër që është i ri, që është i gatshëm të ndajë, që nuk i njeh litarët.” Çaj tha. “Ajo është e gatshme të thotë çdo gjë dhe gjithçka vetëm për të mbajtur dritën e saj, por nuk e ka problem të marrë rrëmujën me ty dhe të krijojë diçka të madhe që të mund t’i heqë dritën asaj dhe familjes së saj.”

Në nëntor, anëtari i kastit dhe ish-bashkëshortja e Çaji burri, Dr. Gregory Lunceford, Quad Webbu shfaq në “Watch What Happens Live” me Qiellorku dyshja iu përgjigj pyetjeve në lidhje me anëtarin më të ri të kastit.

Katër teorizoi se Lateasha shpejt do të mbetej shtatzënë për të përfunduar një sezon të dytë, përpara se të hijeshonte stilin e saj personal.

“Nuk më pëlqeu”, Katër tha, kur u pyet se si ndihej Qiellore pranoi përfshirjen në vendimin e kallëzimit. “Qiellor dhe flas shumë dhe mendoj se thjesht duhet të kishte qenë një bisedë, ndoshta ajo dhe unë duhet të kishim bërë. Por Heavenly ka të bëjë me atë që është e mirë për shfaqjen dhe ajo mendoi se sjellja e vajzës në shfaqje do të ishte mirë për shfaqjen dhe ajo e di që nëse vajza më provon ndonjëherë, ajo ka mbaruar.”

I martuar me Mjekësinë

Qiellor shprehu dyshimin se Gregori dhe gruaja e tij e re do të shkonte larg. Katër mendoi se dyshja do të arrinin në ribashkim përpara se të shpallnin shtatzëninë.

“Unë mendoj se ata do të përpiqen me zell për të punuar në këtë. Ata duan një sezon tjetër, kështu që do të përpiqen shumë.” Katër spekuluar.

Ajo vazhdoi duke thënë kështu Lateasha është një ndeshje më e mirë për ish-in e saj, sepse ajo është “e këndshme dhe e lehtë për t’u ndikuar prej tij”.

I martuar me Mjekësinë

Katër pastaj u shpërnda e Lateashës lojë e modës, duke e quajtur pamjen e saj “jive-y”. Ajo gjithashtu e cilësoi atë si stilisten që ka më shumë nevojë.

“Unë do të them T. Ajo duhet të mësojë të mos lërë etiketa në veshje.” Katër i tallur.

I martuar me Mjekësinë transmetohet të dielave në orën 21:00 ET në Bravo.