Drew Sidora kritikon Courtney Rhodes pas ribashkimit të RHOA: 'Fëmijët janë gjithmonë jashtë kufijve!'

Klea

“E keqja” Courtney Rhodes nën zjarr në Paraafishimin e Reunion RHOA

Ata janë duke përdorur fjalën “E” në episodin e ardhshëm të Amvise të vërteta të Atlantës – “e keqe”. Në një ngacmues të ri për pjesën e dytë të ribashkimit të sezonit 15, ne marrim një paraqitje të shkurtër të Cousin Courtney Rhodes duke u sulmuar nga zotëruesit e vërtetë të pjeshkës.

I riu i sezonit 15 kaloi disa linja këtë sezon. Ajo erdhi për Kandi Burruss e paprovokuar. Ajo u përpoq të luftonte me Kenia Moore. Por ajo e ruajti më të keqen e saj për finalen e sezonit 15 kur një mikrofon i nxehtë e kapi duke thënë disa gjëra të neveritshme për “kushëririn” e saj Drew Sidora.

Courtney pretendoi se Drew donte që Ralph Pittman të adoptonte djalin e saj si pjesë e një skeme gjysmë të gatuar. Fëmijët janë jashtë kufijve – të gjithë e dinë këtë. Dhe nëse keni menduar se ajo do të largohej nga ai moment i nxehtë mikrofon, mendoni përsëri.

E mira kundër të keqes, kushëriri kundër kushëririt

Pjesa e parë e ribashkimit përfundoi me Drew duke lexuar kushëririn e saj “të paverifikueshëm” në tokë. Pjesa e dytë do të vazhdojë aty ku e lamë, dhe zonjat e kanë kthyer Courtney-n në një qoshe. Fëmijët jashtë janë kufij. Të gjithë e dinë këtë, dhe në ribashkim, duket sikur një grup amvise ishin gati të ndërhynin dhe të bënin një faull në lojën e Courtney.

Drew i kujtoi Courtney-t se fëmijët e saj do të duhej ta shikonin shfaqjen një ditë dhe të pyesnin veten pse “kushëriri” i tyre po përpiqej të copëtonte familjen e tyre. Siç argumentuan Drew dhe Courtney, Courtney në mënyrë të çuditshme pretendoi se Drew “vetëm” shkatërroi jetën e fëmijës së saj. Kenia u hodh në bisedë si një gjyqtar për të detyruar Courtney-n ta ulë atë.

“Kjo është shumë e keqe,” i tha Kenia Courtney, e cila menjëherë hodhi poshtë reagimet si ushqim nga “galeria e kikirikut”.

Courtney ka shumë energji

Rrallëherë dëgjojmë që Amvisat e quajnë njëra-tjetrën “të liga”. Kjo është e ashpër. Por gjithashtu zakonisht nuk i shihni ata të sulmojnë fëmijët e njëri-tjetrit, kështu që dorezat janë hequr. Përdorimi i fjalës “e keqe” në disa ekskluzivitete do të mjaftonte për të prishur një ribashkim të tërë. Për Courtney-n, as që dukej se e vinte në fazën e saj.

Ndërsa debati vazhdoi, Sanya Richards-Ross foli për herë të parë në ribashkim, duke i kujtuar Courtney-t: “Fëmijët duhet të jenë jashtë kufijve”. A mundet të gjithë të marrin frymë thellë dhe të dëgjojnë Sanya për një sekondë?

Drew është në një udhëtim të vështirë kur pjesa e dytë bie. Në krye të dramës së kushëririt, Drew do të duhet të përballet edhe me ish-bashkëshortin e saj. Le të shohim sa herë e quajnë Drew gënjeshtar në një takim.

Ribashkimi i Sezonit 15 të Real Housewives of Atlanta përfundon këtë të dielë në Bravo në orën 8/7c.