Nikki Exotika

Klea

E fejuara 90 ditore: TRANSGJINORE Nikki Exotika shpenzoi mbi 1 milion dollarë për t’u shndërruar nga burrë në grua!

E fejuara 90 ditore: TRANSGJINORE Nikki Exotika shpenzoi mbi 1 milion dollarë për t’u shndërruar nga burrë në grua!

Nikki Ekzotika do të bëjë debutimin e saj I fejuari 90 ditor Sezoni 10 dhe fansat tashmë duan të dinë më shumë rreth obsesionit të saj në dukje me operacionet plastike. Nikki, e cila e quan veten “Barbie me miliona dollarë”, thuhet se ka shpenzuar më shumë se një milion në kërkim të pamjes së saj perfekte.

Nikki Ekzotika

Në maj 2021, Nikki iu drejtua rrugëtimit të saj të kirurgjisë plastike në një intervistë për “The Morning Show”.

“Kërkimi im i parë i hundës ishte kaq i dhimbshëm dhe thashë se nuk do të bëja më asnjë procedurë tjetër kirurgjike dhe pas kësaj, thjesht vazhdova dhe nuk mund të ndaloja.” Nikki shpjegohet. “Kam bërë procedura shumë inovative që të tjerët nuk i kanë bërë. Unë ndoshta kam qenë një nga njerëzit e parë që kam bërë implante viçi në atë kohë, në vitin 1995.

Nikki Ekzotika

Nikki ndau se ajo ishte gjithashtu në proces të ndryshimit të ngjyrës së syve të saj nga kafe në blu, përveç listës së saj të gjatë të thumbave. Ajo zbuloi në atë kohë se kishte në plan të bënte implante të prapanicës si dhe punë dentare në të ardhmen.

Nikki Ekzotika

Në dhjetor 2022, Nikki, e cila është transgjinore, hodhi poshtë thashethemet se ajo po kërkonte një operacion për transplantim të mitrës që të mund të kishte një fëmijë një ditë.

“FYI… Unë NUK po e kryej këtë operacion, nëse dhe kur të dy vendosim të kemi një fëmijë pas disa vitesh, do të gjejmë një zëvendësues dhe një dhurues veze”, shkroi ajo në Instagram.

Nikki Ekzotika

Nikki ka qenë e hapur për operacionin e ndryshimit të gjinisë që iu nënshtrua në moshën 20-vjeçare. Ajo sqaroi se në atë kohë, ajo e kishte jetuar jetën e saj “vjedhur”. që do të thotë se ajo e mbajti të fshehtë gjininë e saj në lindje. I dashuri i saj, Justin, mësoi se ai ishte i përfshirë me një grua trans dy vjet pasi çifti filloi të takohej, siç u ngacmua në një pamje paraprake për sezonin e ri të “I fejuari 90 ditor.”

Nikki Ekzotika

“Ai ishte dembel dhe nuk po më ndihmonte me punët e shtëpisë … se duhej të bëja gjithçka,” i tha ajo shoqes së saj, duke shpjeguar se dinamika po shkaktonte shumë debate. “Dhe në një nga ato argumente, unë thashë, ‘Po, mirë, kam një sekret për t’ju thënë. Dikur kam qenë burrë’”.

Nikki Ekzotika

Nikki tha se Justin ishte “traumatizuar” nga zbulimi dhe ishte në depresion për një “kohë vërtet të gjatë”.

Nikki Ekzotika

Nikki dhe Justin fillimisht filluan të takoheshin në vitin 2007 dhe rindeznin lidhjen e tyre 15 vjet më vonë.

Justin dhe kam mbajtur kontakte gjatë gjithë viteve,” tha ajo. “Ai duhej t’i kalonte gjërat vetë dhe unë duhej t’i kaloja gjërat vetë.”