90 Day Fiance:

Klea

E fejuara 90 ditore: A janë Kimberly dhe Tejaswi ende bashkë?

E fejuara 90 ditore: A janë Kimberly dhe Tejaswi ende bashkë?

I fejuari 90 ditor çift, Kimberly Rochelle dhe Tejaswi “TJ” Goswamikonfirmoi se ata janë ende çift teksa iu përgjigjën pyetjeve të fansave pasi u ribashkuan në Amerikë për të festuar festat.

I fejuari 90-ditor:

Kimberly shkoi në mediat sociale të martën për të filmuar një pyetje dhe përgjigje me burrin e saj nga brenda një aeroporti. Ajo i ka shkruar postimit: “Kam një mysafir special këtu me mua.”

Ajo recitoi dhe iu përgjigj pyetjes së parë të fansave – “Pyetja e parë është, ‘A jeni akoma me TJ?’ Unë jam!”

Kimberly tregoi me gisht bashkëshortin e saj të lumtur në sfond, duke komentuar: “Ky është burri im, djema”.

Kimberly Rochelle

Kimberly sqaruan se ata nuk mund të konfirmonin statusin e marrëdhënies së tyre për shkak të kontratës së tyre TLC.

“Nuk na lejuan të themi [due to contracts for the show]por tani mund t’ju themi se jemi patjetër bashkë”, ka shpjeguar ajo.

Kimberly hodhi poshtë idenë për t’u kthyer në Indi me TJ, duke shaka—“Unë personalisht nuk e shoh që kjo të ndodhë.” Ajo vuri në dukje “kufizimet e saj personale dietike” si arsye.

I fejuari 90-ditor:

Kimberly postoi gjithashtu një seri fotosh të shkrepura në të njëjtën ditë.

“Kjo bukuroshe dhe unë shkuam në Dunkin’ për herë të parë,” shkroi ajo në diafilmin e 19 dhjetorit. “Ai e pëlqeu kifletin e tij me chai latte dhe kek kafeje. && po, unë jam një nga ata njerëz që vërejnë kur fotografitë nuk varen në një distancë të barabartë.”

Kimberly shtoi shumë hashtags zbulues në postimin e saj, duke përfshirë “#ustrip” dhe “#timetomeetthefamily”. Ajo gjithashtu konfirmoi se ishte TJ-të hera e parë që largohej nga India si dhe hera e parë në Shtetet e Bashkuara.

I fejuari 90-ditor:

Fansat vërshuan seksionin e komenteve të postimit për të reaguar ndaj përditësimit pozitiv.

Një shikues i shqetësuar shpërtheu – “Në të vërtetë mendova se ju djema u ndatë. dhe kjo më bën kaq kaq kaq shumë të lumtur që ju shoh bashkë!!”

Përdoruesit e Reddit shprehën gjithashtu habinë që çifti ishte ende bashkë.

Kimberly Rochelle

Një përdorues tha: “Jam i tronditur që ata janë ende bashkë.”

Një person tjetër shkroi: “Mendova se ata u ndanë sepse ajo u kthye vetë … hmm sa më shumë të dini.”

Një i tretë shtoi: “Mos më thuaj se ata fëmijë të çmendur do t’ia dalin!”

Ne nentor, Kimberly ngriti vetullat kur zbuloi përmes Instagramit se ishte larguar nga India dhe jetonte në Amerikë. Ajo ofroi vetëm një përgjigje të paqartë kur një fans e pyeti nëse burri i saj do t’i bashkohej asaj në shtete.

Kimberly Rochelle dhe Tejaswi

Kimberlyi cili aktualisht jeton në Misuri, u përgjigj – “Unë u përgjigja sa munda.”

Ajo zbuloi në postimin e saj të fundit se për këtë ishin dashur tre vjet TJ-të vizitë në Shtetet e Bashkuara për t’u “miratuar”.

“Ti mendon se njeh një person derisa të të lënë në pluhur në një aeroplan.” Kimberly bëri shaka në një postim të veçantë. “Por ai me siguri është i lezetshëm megjithatë.”