90 Day Fiance - Tim Malcolm

Klea

E fejuara 90 ditë: Tim Malcolm flet për lidhjen e homoseksualëve me burrin e Armando-s Kenny

E fejuara 90 ditë: Tim Malcolm flet për lidhjen e homoseksualëve me burrin e Armando-s Kenny

I fejuari 90 ditor personalitet, Tim Malcolmpo flet hapur se si Armando Rubio reagoi ndaj miqësisë së tij me bashkëshortin, Kenny Niedermeiergjatë I fejuari i 90 ditëve: Rruga tjetër tregoj të gjitha.

“Zemra ime u ndal sepse kam mbrojtur seksualitetin tim për kaq shumë kohë dhe se kjo nuk më ndihmon rastin. Dua të them, nëse do të dëgjoja dikë tjetër ta thoshte këtë, do të mendoja saktësisht atë që di. Shumica e njerëzve që e kanë dëgjuar këtë mendojnë se tingëllon keq,” Tim tha In Touch.

E fejuara 90 ditë - Tim Malcolm

Tim43 vjeç, u godit me goditje nga Armando35, gjatë dhjetorit 2023 “Rruga tjetër” tregoni të gjitha, mbi miqësinë e tij me e Armandos burri, Keni61. Armando nuk ishte i lumtur që Tim kishte referuar Keni si “babi” në shkëmbimet e teksteve, dhe Tim pranoi se e kuptonte reagimin e tij.

90 Ditë të fejuar

Tim tregoi se si ndihej Armando vuri në dyshim marrëdhënien e tij me Keni në skenën e të gjithëve.

Ai tha: “Unë isha thjesht si, ‘O Zot, kjo tingëllon e tmerrshme’. Dhe dua të them, unë e di në mendjen time, dhe Keni e di që është lozonjare, nuk ka asgjë për të, por e dija se do të ishte një punë e madhe të nesërmen. Dhe dua të them, e pashë kudo.”

90 Ditë të fejuar

Tim shtoi se që atëherë ai e kishte rishikuar episodin disa herë me miqtë dhe ishte në gjendje të “qeshte me të”. Ai e mbajti atë e Armandos Reagimi ishte “i turpshëm, befasues dhe tronditës në të njëjtën kohë”.

“Vetëm fytyra që bëj ndërsa fjalët dalin nga goja e tij është shumë qesharake sepse vërtet nuk e prisja këtë dhe nuk mendoj Keni ishte ose, por unë mendoj Keni thjesht, ky është burri i tij,” Tim tha. “Pra, dua të them se ai e njeh atë shumë më mirë. Por disi e kam ditur gjithmonë këtë Armando dinte Keni dhe fola dhe kisha imagjinuar se ai kishte lexuar tekstet tona sepse dukeshin sikur kishin një marrëdhënie shumë të hapur.”

Tim bëri televizionin e tij të realitetit debutimin gjatë sezonit 3 të “90 ditor i fejuari: Para 90 ditëve,” e cila pasoi romancën e tij me Jeniffer Tarazona. Jennifer pyeti Tim’s seksualiteti mes mungesës së intimitetit fizik, gjë që ngjalli shumë muhabete nga fansat mbi këtë temë.

E fejuara 90 ditë - Tim Malcolm

Tim ka trajtuar thashethemet rreth seksualitetit të tij shumë herë gjatë viteve.

Lojtari i Karolinës së Veriut hyri në Instagram Live për t’iu përgjigjur kritikëve që ia lanë hije lojës së tij të modës, veçanërisht vendimit të tij për të veshur pantallona rozë gjatë “90 Dita: Jeta Beqare” sezoni 3 tregoj gjithçka. Specialja u transmetua në nëntor 2022.

90 Ditë të fejuar

“Ju nuk e dini këtë informacion logjistik për TV, që nuk mund ta dëgjoni apo shihni. Nuk është aq e thjeshtë sa, pse do ta veshë atë?” Tim komentuar në atë kohë.

Tim aktualisht po shfaqet në “90 Dita: Jeta Beqare” Sezoni 4 së bashku me shoqen e tij më të mirë, Veronica Rodriquez. Së fundmi u shfaq seri TLC Tim’s takimi i parë me një grua të quajtur Luisa.

E fejuara 90-ditore - Kenny Niedermeier

90 Dita: Jeta Beqare transmetohet të hënën në orën 20:00 ET në TLC.