Rishi Singh

Klea

E fejuara 90 ditë: Rishi Singh lidh martesën me Maria Ramirez vetëm 60 ditë pas ndarjes me Jen Boecher

E fejuara 90 ditë: Rishi Singh lidh martesën me Maria Ramirez vetëm 60 ditë pas ndarjes me Jen Boecher

Rishi Singh u martua vetëm disa javë pasi konfirmoi ndarjen nga ish e fejuara, Jen Boecher. Historia e ish-çiftit u shfaq gjatë sezonit 4 të “90 Ditë i fejuari: Rruga tjetër,” që u transmetua pranverën e kaluar.

Rishi Singh

Xhen u takua Rishi gjatë një udhëtimi të vetëm në Indi, ku u fejuan. Xhen u kthyen në Shtetet e Bashkuara përpara se dyshja të detyrohej të lundronte romancën e tyre në distancë të gjatë, për shkak të pandemisë Covid. Rishi familja e inkurajoi të dilte me gra të tjera në mes të fejesës sekrete të çiftit, pasi ai nuk kishte zbuluar natyrën e vërtetë të marrëdhënies së tij me të fejuarën e tij amerikane.

Rishi Singh

Xhen më vonë u godit me reagime të kundërta pasi ajo dhe miqtë e saj vizituan ia derdhën fasulet Rishi prindërit në kamera.

“Më lejoni t’ju them këtë për familjen… Së pari, një nga kriteret [they have for a wife]…vajza nuk duhet të jetë me lëkurë të errët. Pra, ai nuk mund të martohet me një vajzë me lëkurë të errët. Ajo nuk duhet të jetë e shkurtër dhe duhet të jetë e arsimuar. Pra, të gjithë ju që mendoni se kjo familje është kaq e madhe? Ata nuk duan një nuse me lëkurë të errët.” Xhen tha fansat dhe ndjekësit, pas transmetimit të episodit.

Rishi Singh

Xhen deklaroi se nuk ishte më e fejuar Rishi gjatë sezonit 4 “Tell-All”, por ish i fejuari i saj nuk ishte dakord.

“E dashuroj atë. Nuk e di se çfarë do të ndodhë, por ne nuk jemi fejuar.” Jen Boecher shpjegohet gjatë speciale. “Shumë gjëra do të duhej të ndodhin dhe nuk jam i sigurt se do të ndodhin.”

Rishi Singh

Vendasja nga Oklahoma zbuloi gjithashtu se dyshja ishin rilidhur ngushtë pasi kishin kryqëzuar rrugët në një martesë të një miku të përbashkët.

“Ne jemi ende në kontakt, ne ende e duam njëri-tjetrin.” Xhen të përbashkëta. “Por ka shumë gjëra që duhet të ndodhin që ne të fejohemi sërish. Ai do të duhej të ishte i gatshëm të largohej nga shtëpia e nënës së tij.”

Rishi Singh

Më 4 nëntor 2023, Rishi njoftoi se ai dhe Xhen kishin vendosur reciprokisht të ndanin rrugët.

“Ky nuk ka qenë një vendim i lehtë në asnjë masë, por ne e dimë se është vendimi i duhur në këtë pikë të jetës sonë.” Rishi ka shkruar në Instagram. “Dashuria dhe respekti që kemi do të jenë gjithmonë, dhe kujtimet tona të përbashkëta janë përgjithmonë. Ne ndahemi si partnerë të jetës, por do të mbetemi miq platonikë.”

Jen Boecher

Xhen shpërtheu deklaratën e ish-it të saj të nesërmen, përmes një Live në Instagram. Ajo ofroi një përmbledhje me shkrim në IG Stories, më 6 nëntor 2023.

Rishi Më verboi me një postim duke thënë se ne ‘vendosëm reciprokisht t’i jepnim fund marrëdhënies’. Xhen filloi. “Ai e bëri këtë postim pa u konsultuar me mua. Meqenëse ai përdori emrin tim DHE gënjeu, më duhej të rregulloja rekordin.”

Rishi Singh

Ajo shpjegoi se u nda Rishi “disa muaj më parë”, sepse dashuria e saj për të kishte “vdekur ngadalë”.

“Ai nuk e mori shumë mirë dhe më vjen keq për këtë. Nuk kaluan më pak se disa muaj dhe ai më telefonoi për të më thënë se do të fejohej që të mund të dilte në TV me dikë,” vazhdoi ajo. “Ishte një grusht në zorrë, SEPSE zvogëlon marrëdhënien e veçantë, të vërtetë që kishim. I thashë se nuk mund të isha mik me të.”

Ajo shtoi – “Ai aludoi për dikë me një pjesë të vogël në një shfaqje tjetër 90 ditore. Nuk kam dëgjuar kurrë për të.”

Jen Boecher

Xhen përfundoi — “I uroj më të mirat! Unë jam i sigurt se ka shumë vajza indiane që nëna e tij do të miratonte që mund të bëjnë çaj. Unë kam marrë vendimin të mos i them emrin e tij ose të kujtdo tjetër që zbuloj se ai po ndjek dhe mashtron me të.”

Rishi Singh

Rishi doli publikisht me të dashurën e re, Maria Ramirez, muajin e kaluar. Çifti u martua vetëm një javë më vonë në një dasmë luksoze tre-ditore.