Kyle Richards

Klea

E ardhmja e Kyle Richards në “RHOBH” në rrezik për fshehjen e marrëdhënies lezbike me Morgan Wad

E ardhmja e Kyle Richards në “RHOBH” në rrezik për fshehjen e marrëdhënies lezbike me Morgan Wade

Bravo thuhet se po bën presion Kyle Richards për të trajtuar marrëdhënien e saj me këngëtaren 29-vjeçare Morgan Uejd për sezonin e ardhshëm 14 të Amvise të vërteta të Beverly Hills.

Kyle Richards

Sipas burimeve të DailyMail.com, rrjeti po kërkon Kyle Richards të jetë transparente në lidhje me romancën e supozuar nëse dëshiron të vazhdojë në serialet e suksesshme televizive.

Kyle Richards

Sipas një burimi, RHOBH prodhuesit besojnë se Kyle Richards ka ezauruar diskutimet për ndarjen e saj nga Mauricio Umansky dhe tani është e nevojshme që ajo të jetë e vërtetë për marrëdhënien e saj me të Morgan.

Kyle Richards

Insajderi tha, “Kyle ka kaluar rreth temës së Morgan për mjaft kohë, dhe po bëhet e lodhshme. Është koha që ajo të pranojë se lidhja e tyre shkon përtej miqësisë.” Pavarësisht pohimeve nga ylli i realitetit 55-vjeçar se ajo dhe Morgan janë thjesht miq, spekulimet vazhdojnë.

Kyle Richards

Ndërsa burimi nuk e sqaroi statusin e saktë të lidhjes së tyre, ata theksuan se ajo shtrihej përtej miqësisë. “Ishte më shumë se thjesht miq, ishte më shumë se një dashuri për vajzat,” tha burimi i brendshëm.

Pavarësisht Kyle dhe e Morganit hezitimi për të përcaktuar lidhjen e tyre, ndërveprimet e tyre kanë ndezur spekulime. Nga puthja në një video muzikore te të qenit i dashur në publik, duke përfshirë një foto të Morgan ulur në Kyle's xhiro, dinamika e tyre ka tërhequr vëmendjen. Theksoi burimi e Morganit trajtimin e Kyle, duke e përshkruar atë si adhuruese. “Morgan trajton Kyle sikur ajo është personi më i bukur në të gjithë botën dhe kjo është dehëse”, thanë ata, duke shtuar se Kyle ndihet i vlerësuar dhe i vlerësuar në e Morganit kompani.

Kyle Richards

Hendeku i moshës ndërmjet Kyle dhe Morgan shton një shtresë tjetër në dinamikën e tyre. “Morgan është në të 20-at dhe gjithçka është e freskët, e re dhe argëtuese. Morgan bën Kyle Ndihuni sërish i ri”, vuri në dukje burimi. Përtej moshës, e Morganit plotëson personalitetin Kyle's në një mënyrë që ia lehtëson ankthet.

“Ata udhëtojnë dhe bëjnë gjëra argëtuese së bashku, plus Morgan është e lehtë, ajo i lehtëson gjërat Kyle”, shpjegoi insajderi, duke theksuar e Morganit aftësia për të sjellë një ndjenjë qetësie Kyle's jeta.

Kyle Richards

Duke krahasuar përvojën e saj me MauricioKyle e gjeti veten duke u përpjekur vazhdimisht t'i bënte përshtypje, duke ndjerë nevojën për të provuar veten.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle gjithmonë përpiqej të tregonte Mauricio se ajo ishte e bukur, qesharake dhe mjaft e zgjuar. Ajo gjithmonë përpiqej ta mashtronte atë. Dhe unë mendoj se ajo thjesht u bë rraskapitëse për të”, shtoi burimi.

Burimi shtoi, “Ajo ka thënë se është një person tjetër tani që nuk po pi, dhe mendoj se ajo nuk ka një mburojë BS lart. Pra, ajo nuk është e njëjta si më parë. Ajo është super reale këto ditë. Gjithashtu me Mauricio ishte gjithmonë për faturat, fëmijët, planifikimin, çështjet. Ajo nuk ka bagazhe me Morgan.

Kyle Richards

Por Kyle nuk ka qenë 'super real' në shfaqje.

“Ajo nuk ka dashur të thotë shumë Wade, jo, por kush e di mbase do ta bëjë për sezonin 14!' shtoi burimin”

Kyle është e zgjuar, është e zgjuar, do të bëjë gjënë e duhur për karrierën dhe familjen e saj”, theksoi insajderi, duke pranuar Kyle's aftësia për të marrë vendime që përputhen me interesat e saj më të mira. Pavarësisht ndarjes së tyre, Kyle dhe Mauricio vazhdojnë të banojnë së bashku në shtëpinë e tyre në LA, duke i mbajtur private detajet e ndarjes së tyre.

Kyle Richards

Ndërsa spekulimet rrotullohen rreth të ardhmes së saj në serialin e realitetit Bravo – Kyle mbetet e pasigurt për rikthimin për sezonin e ardhshëm të Amvisat e vërteta të Beverly Hills.

Kyle Richards

Në një intervistë të fundit me Extra në festën Oscars të Elton John AIDS Foundation, Kyle shprehu hezitimin e saj për t'u angazhuar në sezonin 14.

“Njerëzit vazhdojnë të më pyesin: ‘A do të kthehesh? Do të largohesh?' Është gjithmonë diçka që unë vendos në minutën e fundit”, zbuloi ajo. Duke reflektuar mbi sfidat e sezonit aktual, ajo shtoi, “Unë mendoj se këtë sezon, veçanërisht, sepse kam qenë shumë nën mikroskop, jo vetëm me kastin, por në sytë e publikut – ka qenë shumë sfiduese për të lundruar nëpër të kur Unë thjesht po përpiqem ta kuptoj vetë jetën time.”