Dyshja Dancing with the Stars Harry Jowsey dhe Rylee Arnold u përgjigjen thashethemeve për takime

Klea

Dyshja Dancing with the Stars Harry Jowsey dhe Rylee Arnold u përgjigjen thashethemeve për takime

Ylli shumë i nxehtë për t’u trajtuar Harry Jowsey nuk është i panjohur për inkurajimin e thashethemeve romantike. Në vitin 2022, ai përdori një artikull të supozuar të verbër për të lënë të kuptohet se po takohej me Khloe Kardashian.

Në sezonin 32 të Duke kërcyer me yjetHarry ishte çiftuar me të Rylee Arnold. Profesori më i ri i sallës së ballit është motra e alumit të DWTS, kërcimtarja profesioniste Lindsay Arnold. Harry ka kaluar një sezon të vështirë. Rekomandime për koreografinë e Rylee për ta bërë Harry-n të duket pothuajse i kalueshëm.

Çifti shënoi 15 nga 30 për salsën e tyre në Natën Latine. Por a ka më shumë se një lidhje profesionale atje? Argëtim Sonte ka lugë.

A është koha për një romancë shfaqje?

DWTS është e njohur për romancat e saj aktuale dhe shfaqjet e saj të rreme. Pra, a po ndodh më shumë mes Harry dhe Rylee? “Thjesht na pëlqen të shoqërohemi dhe e duam njëri-tjetrin, kështu që ka qenë mirë,” tha Harry.

Rylee ra dakord. Pastaj Harry shtoi se ata do të donin të “mbanin misterin në të”. Gje e sigurte. Unë po e quaj një shfaqje. Harry ka ndjekur këtë rrugë më parë.

Rylee po jeton jetën e saj më të mirë në sallën e ballit. “Më pëlqen dhe është shumë argëtuese. Mund të përdorim patjetër mbështetjen dhe votat”, tha ajo. “Ne thjesht i duam të gjithë ata që na mbështesin dhe po argëtohemi shumë së bashku.”

Harry pranoi se ai ishte një rrënim para kërcimit të tij të parë në sallën e ballit. “Javën e kaluar isha i çmendur. Isha nervoz, më dridheshin këmbët, por ajo thjesht më bëri të ndihesha rehat dhe e emocionuar… Ajo është më e mira”, tha Harry për Rylee.

Ata u kapën për dore, ju djema!

Sigurisht, të nesërmen, Harry dhe Rylee u panë në koncertin e Tate McRae në Los Angeles. Një fans e shpërndau videon në TikTok. Dhe ata u kapën për dore. Tani, a është e mundur që ata ishin në një takim? Ndoshta. A ka mundësi që ata të mos donin të ndaheshin nga turma? Ndoshta.

Por unë i qëndroj teorisë sime të shfaqjes. Çifti nuk ka qenë ende në dy vendet e fundit, pavarësisht rezultateve të ulëta. Dhe ata ndoshta shpresojnë që aludimi i një romance mund të rrëmbejë më shumë vota.

Dancing with the Stars transmetohet të martën në orën 20:00 ET/PT në ABC dhe Disney+.