Dyshet më ikonë prindër-fëmijë të të fejuarve 90 ditë

Klea

Dyshet më ikonë prindër-fëmijë të të fejuarve 90 ditë

Vetëkuptohet që I fejuari 90 ditor është plot me çifte ikonë që fansat duan t'i shikojnë (ose i urrejnë). Megjithatë, çiftet romantike nuk janë të vetmet çifte të njohura në shfaqje. Seriali i njohur i realitetit ka shfaqur gjithashtu dyshe të tjera dinamike që i mbajnë fansat të sintonizohen sezon pas sezoni, si çifte ikonike të vëllezërve, miqve ose prindërve dhe fëmijëve.

Siç e dini, 90 Day Fancé dhe të gjitha spinoff-et e tij ndjekin çiftet ndërkombëtare dhe udhëtimin e tyre për të ndarë një jetë në një nga vendet e tyre të origjinës. Ndërsa shikojnë udhëtimin e secilit çift, shikuesit njohin edhe prindërit e secilit yll. Disa nga anëtarët e kastit kanë marrëdhënie mjaft të çuditshme me prindërit e tyre, duke i bërë ata interesant për t'u parë, për të thënë të paktën. Le të hedhim një vështrim në disa nga dyshet më ikonike prindër-fëmijë të 90 Day Fancé.

Colt dhe Debbie Johnson

Banori i Vegasit Colt Johnson fillimisht u shfaq në sezonin 6 të 90 Day Fiancé së bashku me partnerin e tij të atëhershëm Larisa Santos Lima. Të dy ishin të martuar për më pak se një vit. Gjatë kësaj kohe ata patën shumë zënka të trazuara, shumë prej të cilave përfshinin nënën e Colt, Debbie Johnson.

Colt dhe Debbie jetonin së bashku dhe në thelb ishin të pandashëm. Debbie nuk dukej se donte që Colt të kishte një lidhje ose një jetë larg saj. Shumë fansa menduan se kjo ishte e pashëndetshme. Debbie madje punoi për të prishur marrëdhënien e Colt me ​​Jess Caroline sepse ajo mendonte se ai duhej të dilte me Vanessa Guerra në vend të kësaj. Tani Vanessa është gruaja e tij.

Babai i Colt, Harley, vdiq kur ai ishte adoleshent. Debbie kishte qenë vetëm që atëherë dhe varej shumë nga djali i saj. Kështu që shikuesit e kuptuan pse të dy ishin kaq të afërt edhe nëse nuk mendonin se ishte e shëndetshme. Colt është martuar tani dhe Debbie ka gjetur dashurinë me një burrë kanadez të quajtur Tony. Por Colt dhe Debbie mbeten një nga dyshet më të njohura të prindërve dhe fëmijëve që janë shfaqur ndonjëherë në ekskluzivitet për shkak të dinamikës së tyre unike.

Brandon dhe Betty Gibbs

Në sezonin 8 të 90 Day Fiancé, shikuesit takuan Brandon Gibbs dhe prindërit e tij, Betty dhe Ron. Ata jetonin të gjithë së bashku në fermën e tyre familjare. Kur i fejuari rus i Brandonit, Julia Trubkina erdhi të jetonte me ta, të dy prindërit e Brandonit kishin shumë rregulla për çiftin, por veçanërisht Betty. Fansat ende e mbajnë mend kur Betty i caktoi një takim Julias që të merrte kontrollin e lindjes në emër të Julia-s dhe u përpoq të diktonte se në cilën ditë do të kishin dasmën e tyre.

Edhe pse Julia nuk e vlerësoi ndërhyrjen e Betty-t, Brandon shpesh mbante anën e mamasë së tij dhe nuk dukej se e kishte parasysh shpikjet e saj. Shikuesit gjetën ngjashmëri midis Brandon dhe nënës së tij dhe vunë re një marrëdhënie të ngushtë si “Colt dhe Debbie” mes tyre.

Julia donte të largohej nga ferma sapo ajo dhe Brandon të martoheshin, por Betty u kundërshtua shumë dhe Brandon nuk dukej se donte të jetonte larg nënës së tij. Familja u shfaq në sezonin 5 të 90 Day Diaries, gjatë së cilës shikuesit mësuan se Brandon dhe Julia më në fund ishin shpërngulur, por gjatë sezonit, Brandon i dha Betty-t një çelës të shtëpisë së tyre të re për Krishtlindje pa e pyetur më parë gruan e tij. Është e sigurt të thuhet se Brandon dhe Betty janë një ekip mjaft dinamik.

Natalie dhe Nelia Mordovtseva

Kur shikuesit takuan për herë të parë Natalie Mordovtseva dhe nënën e saj, Nelia, në sezonin 7 të të fejuarit 90 ditë, ata mund të thoshin se çifti nënë dhe vajzë ishin të afërt. Megjithatë, vetëm kur dyshja u shfaq në sezonin 5 të 90 Day: The Single Life, fansat mësuan se sa ikonë është kjo dyshe.

Një gjë që shikuesit vunë re menjëherë te Natalie ishte fiksimi i saj për të pasur fëmijë sa më shpejt të jetë e mundur, gjë që e rëndon marrëdhënien e saj me Mike Youngquist. Gruaja ukrainase Natalie nuk është më me Majk dhe po shihte rastësisht një burrë të quajtur Josh në 90 Day: The Single Life Season 5. Natalie u zhvendos nga Florida në LA për të qenë më afër Josh-it dhe dukej se priste që ai t'i gjente një shtëpi dhe një punë, e cila i hutoi Josh-in dhe fansat derisa Natalie e zhvendosi nënën e saj në LA.

Nëna e Natalisë, Nelia, dukej se kishte të njëjtat pritshmëri për një partner si Natalie, dhe gjithashtu ishte i mërzitur që Josh nuk i gjeti ata diku për të jetuar. Shikuesit e kuptuan gjithashtu se sa shumë Nelia i bën presion Natalie-t që të ketë fëmijë, duke i dhënë disa njohuri se pse Natalie vepron ashtu siç bën. Dyshja nënë/bijë janë jo vetëm njerëz shumë të afërt, por edhe shumë të ngjashëm, gjë që fansat po i shohin në Beqar.

Kim dhe Jamal Menzies

Në 90 Day Fancé: Before The 90 Days Season 5, fansat u njohën me Kimberly Menzies dhe djalin e saj, Jamal Menzies. Fansat fillimisht menduan se Jamal ishte shumë i pjekur dhe e duartrokitën kur ai ngushëlloi nënën e tij në Tell-All. Kjo dyshe nënë dhe bir flasin me njëri-tjetrin në mënyrë lozonjare dhe ishin të preferuarat në “Pillow Talk”. Shikuesit nuk kanë qenë vërtet fansa të Jamal që kur ai filloi të takohej me Veronica Rodriguez, por Jamal dhe Kim mbeten një nga dyshet më ikonike të prindërve dhe fëmijëve në universin e të fejuarit 90 ditë.