Dy legjenda të mbijetuarve të përfolura për sezonin 3 të The Traitors

Klea

Dy legjenda të mbijetuarve të përfolura për sezonin 3 të The Traitors

Edhe pse thashethemet e hershme të kastit për Sezonin 3 të Tradhtarët ra në shesh, ky çaj i fundit duket mjaft premtues. Fjala në rrugë është se dy legjendarë I mbijetuar lojtarët do të hyjnë në kështjellën e Alan Cumming kur The Traitors të kthehen më vonë këtë vit. Thuhet se Tony Vlachos dhe Carolyn Wiger janë regjistruar për The Traitors.

Më shumë alume të Survivor janë drejtuar te The Traitors

Thashethemet e fundit të kastit vijnë përmes Inside Survivor, burimet e të cilit konfirmuan se Toni dhe Carolyn ishin nisur për në Skoci. Ky është një lajm i mirë për fansat, por një lajm i keq për nëntëmbëdhjetë yjet e tjerë të realitetit që po konkurrojnë kundër tyre. Këta lojtarë të Survivor do të kenë konkurrencë të ashpër. Toni është dy herë fitues i Survivor, pasi siguroi fitore si në Survivor: Cagayan dhe Survivor: Winners At War. Carolyn nuk e fitoi sezonin e saj, por ajo arriti deri në fund të Survivor 44.

Sigurisht, alumet e Survivor tashmë kanë një histori mjaft të mirë me The Traitors. Alum i mbijetuar, Cirie Fields fitoi sezonin 1. Plus, Parvati Shallow dhe Sandra Diaz-Twine ishin lojtarët kryesorë në Sezonin 2, megjithëse në fund humbën çmimin përfundimtar. Ndoshta Toni ose Carolyn mund të sjellin një tjetër fitore për ekskluzivitetin e Survivor.

Xhirimet për sezonin 3 të The Traitors pritet të fillojnë së shpejti, por ka ende shumë spekulime për kastin. Insajderët konfirmuan se Peacock po i përmbahet formatit të Sezonit 2 duke bërë që kasti të përbëhet nga të gjithë personazhet e famshëm dhe ish-yjet e realitetit. Disa emra të tjerë që janë përhapur përfshijnë yjet e Real Housewives, Dorinda Medley dhe Dolores Catania, së bashku me Alumen e Big Brother, Britney Haynes.

Mbani sytë hapur për më shumë detaje të kastit ndërsa produksioni po përgatitet për sezonin 3 të The Traitors. Është vetëm çështje kohe para se të fillojmë të marrim konfirmimin zyrtar se kush po luan lojën.