Mauricio Umanksy

Klea

‘DWTS’ punësoi Mauricio Umanksy, por me të vërtetë donte Kyle Richards dhe të dashurin e saj lezbike Morgan Wade!

‘DWTS’ punësoi Mauricio Umanksy, por me të vërtetë donte Kyle Richards dhe të dashurin e saj lezbike Morgan Wade!

Amvise të vërteta të Beverly Hills burri, Mauricio Umanksyështë vendosur të shfaqet në sezonin e ardhshëm të Dancing With the Starspor duket se gruaja e tij, Kyle Richardsdhe interesin e saj të përfolur të dashurisë, Morgan Uejdiu kërkua gjithashtu të konkurronin për trofeun e mirrorball.

Mauricio Umanksy

TMZ raportoi se të tre anët e trekëndëshit të përfolur të dashurisë iu kërkua të merrnin pjesë në të njëjtën kohë, por Kyle, 54, dhe Uejd, 28, rrëzuan ofertat pasi aktualisht ndodhen në Paris, në xhirime e Uejdit dokumentar. Kyle dhe Mauricio thuhet se po shkojnë mirë pavarësisht ndarjes së tyre, dhe “Blerja e Beverly Hills” ylli së fundmi tregoi se ai nuk kishte asgjë tjetër veçse dashuri për artistin e muzikës country.

Mauricio Umanksy

RHOBH Çifti ende jeton nën të njëjtën çati mes thashethemeve të turbullta që vënë në dyshim natyrën e Kyle dhe e Uejdit marrëdhënie.

Kyle Richards

Kyle dhe e Morganit Marrëdhënia u konfirmua në fund të korrikut, pasi ata u panë duke xhiruar në Belly Up në Aspen, Kolorado.

Kyle Richards

Pjesëmarrësve iu kërkua të nënshkruanin njoftime për të lejuar që pamjet e kapura në ngjarje të përdoren në dokumentar. Kyle, Në kamera do të shfaqet edhe producenti ekzekutiv i projektit.

Kyle Richards

Dokumentari do të bëjë kronikë e Morganit lufton me varësinë dhe problemet shëndetësore në mes të rritjes së saj në famë. Në Maj, Morgan i tha Page Six se ajo planifikoi t’i nënshtrohej një mastektomie të dyfishtë pasi mësoi se kishte gjenin BRCA. Gjeni tregon për një faktor të lartë rreziku për kancerin e ardhshëm të gjirit dhe vezoreve.

Morgan Uejd

Muajin tjetër, këngëtarja hyri në Instagram për të zbuluar se ishte diagnostikuar me sindromën Tourette, një gjendje neurologjike që shkakton tike të papritura.

“Për ta mbajtur këtë të shkurtër dhe të ëmbël – nëse më shihni duke tundur kokën shumë, kam atë të Tourette”, shkroi ajo. “Disa njerëz me të vërtetë pyesin – të tjerëve u pëlqen të më trollojnë, kjo është ajo që është. Bëj fytyra dhe zhurma të çuditshme ndonjëherë dhe më dridhet koka. Kështu që vetëm mendoni para se të gjykoni.”

Kyle Richards

Kyle dhe Wade’Marrëdhënia e tij ngriti vetulla pasi lajmet u publikuan Kyle ishte ndarë nga manjati i pasurive të paluajtshme. Njerëzit ishin të parët që e raportuan këtë Kyle ishte ndarë nga manjati i pasurive të paluajtshme pasi ishte martuar për 27 vjet.

Morgan Uejd

Kyle dhe Mauricio postuan një deklaratë të përbashkët në Instagram, duke pranuar vetëm se kishin përjetuar një “vit të vështirë”.

Ndërkohë, Mauricio konfirmoi se ai mbështeti marrëdhënien e gruas së tij me Wadeduke thënë për TMZ se ishte i emocionuar që kishte Kyle mbështesin atë në sallën e ballit ABC. Ai shtoi se Wade ishte gjithashtu i mirëpritur të bashkohej me seksionin brohoritës.

“Unë e dua atë”, tha ai për median e këngëtares. “Po, ajo është e mrekullueshme.”

Kyle Richards

Sezoni 32 i “Dancing with the Stars” premierë më 26 shtator në ABC.