DWTS Pro Emma Slater në rutinat historike

Klea

DWTS Pro Emma Slater në rutinat historike

Duke qenë në Duke kërcyer me yjet që nga sezoni 17, Ema Slater nuk është asgjë më pak se një profesionist i kalitur. Vetëm shtatë sezone pas debutimit të saj, Emma fitoi Mirrorballin e saj të parë. Dhe shtatë vjet më vonë, Ema është ende duke kërcyer mirë, pavarësisht nga dhimbjet e shpeshta të këmbëve. Por kjo është arsyeja pse ajo u bashkua me OOFOS. Ema foli me ne për të gjitha gjërat DWTS – partnerët, kërcimet, yjet dhe orët e kaluara me taka të ngushta të larta.

Emma konfirmon se është ende në kontakt me Mauricio

Kur u pyet për partnerët e saj të mëparshëm, Ema zbuloi: “Unë mbaj lidhje pothuajse me të gjithë! Ata me të cilët qëndroj ende në kontakt të mirë janë James Van Der Beek, Rashad Jennings dhe Mauricio Umansky. Dhe Bill Engvall mban gjithmonë një vend të veçantë në zemrën time!” Bill ishte partneri i parë i Emës në historinë e shfaqjes.

Tifozët do të kujtojnë se Emma u rendit e katërta me Bill, e pesta me James dhe fitoi me Rashadin. Duke folur për Rashadin, Ema zbuloi se performanca e saj e preferuar e të gjitha kohërave në shfaqje ishte bashkëkohësi i saj përkrah atletit. “Ajo më jep ende të dridhura,” tha ajo, “sepse ai ia dedikoi atë vallëzim babait të tij të ndjerë dhe kështu që çdo ons e tij ndihej e veçantë dhe delikate. Me të vërtetë do të thoshte shumë për të. Më kujtohet se e kërceja me Rashadin dhe më dukej sikur nuk merrnim frymë gjatë gjithë kohës!”

Sa i përket yllit të saj të preferuar në emision, i cili nuk ishte partneri i saj, Emma u përgjigj me entuziazëm: “Alfonso Ribiero! Asnjë mendjemprehtë. Ai dhe gruaja e tij janë familje për mua, ai është si vëllai im.” Në të vërtetë, të gjithë e duan Alfonson.

Ema zbulon mendimet e saj për VPR dhe Ariana Madix

Siç e dinë shumica e fansave të TV realitetit, një pjesë e mirë e dramës Vanderpump Rules Season 11 rrotullohej rreth DWTS. Çfarë mendoi Ema për të gjitha? Epo, ajo pranoi, “Më duhet të rrëfej që nuk e shikoj shfaqjen! Por unë e dua Arianën [Madix], ajo ishte një fishekzjarre në emision! Tangoja e saj në javën e parë ishte e çmendur!”

“Unë mendoj se është e rëndësishme të mirëpresim aftësinë natyrale të kërcimit të të gjitha llojeve të të famshëmve në shfaqje,” tha Emma më vonë në lidhje me ata yje që vijnë me talent natyral. “Është një mjedis kërcimi shumë mikpritës dhe inkurajues që kemi, dhe shumëllojshmëria e bën shfaqjen kaq argëtuese. Disa të famshëm thjesht kanë më shumë përvojë kërcimi se të tjerët. Unë personalisht mendoj se konkursi është argëtues!”

Lidhur me yjet e tjerë të mundshëm, Ema shpalosi edhe tiparet që do të kishte ylli i saj i ëndrrave. “Epo, sinqerisht, jam shumë gati të jem krijues dhe të sjell nxehtësinë. Pra, kushdo që është gati të krijojë valle magjike, atletike, shpresojmë të lëvizë mirë, të ketë ritëm dhe të mos ketë frikë! Dhe një interpretues i mirë!”

Si kërcen në sallën e ballit trupin e Emës

“Unë kaloj shumë kohë me këpucë kërcimi, me hapësirë ​​të ngushtë gishtash dhe taka 3.5 inç! Pasi jam në këto çdo ditë për orë të tëra, këmbët e mia e ndjejnë ndikimin. Pasi fillova të vishja OOFOS menjëherë pas provave të mia, vura re se këmbët e mia do të rikuperoheshin shumë më shpejt, do të kisha më pak ngërçe në harqet e këmbëve dhe dhimbja e këmbës nga mbajtja e peshës në thembra gjatë gjithë ditës do të shpërndahej. OOFOS janë kaq të buta por mbështetëse në të gjitha fushat që kam nevojë, është lumturi për këmbët e mia!”

Këpucët e reja të Emës ndikojnë gjithashtu në jetën e saj në publik, me njerëzit që i afrohen duke i thënë: “‘Unë e dua OOFOS-in, i vesh timin gjatë gjithë kohës’ ose ‘Ku i gjete ato, unë kam kërkuar diçka të tillë!” dhe ndihem kur e dëgjoj sinqerisht! Mendoj se OOFOS është një komunitet i tillë, është kënaqësi të emocionohesh për ta me njerëz që i duan gjithashtu. Unë mendoj se kjo është për shkak se ato janë shumë të lezetshme për t’u veshur çdo ditë, kështu që jo vetëm vendosin tendenca, por duken dhe ndjehen si re për këmbët tuaja. Kush nuk e dëshiron këtë?”

Ajo vazhdoi, “Unë kam dy stile që janë të preferuarat e mia të veçanta, kështu që do t’i rekomandoja të dyja. Ato janë sandalet OOmega OOlala në ngjyrë të zezë dhe sandalet OOmega OOahh me rrëshqitje në Nomad. Teknologjia OOfoam™ ndihmon në thithjen e ndikimit për rikuperim gjatë gjithë ditës – Unë jam duke veshur sandale OOmega OOlala tani!” Për të marrë këpucë aq elegante dhe komode sa ato të Emës, sigurohuni që të shikoni OOFOS.

Kjo intervistë është redaktuar për koncizitet dhe qartësi.

Dancing with the Stars po transmetohet në Disney+.