Marlo Hampton

Klea

Drew Sidora rikthehet në ‘Body Shaming’ të Marlo Hampton me rikthim të ashpër

Drew Sidora rikthehet në ‘Body Shaming’ të Marlo Hampton me rikthim të ashpër

Drew Sidora i grisur në Marlo Hampton për “turpimin e trupit” të saj pas saj Amvise të vërteta të Atlantës bashkë-yll e këshilloi të bënte liposuksion.

“Unë jam ulur këtu me mosbesim se @marlohampton do të më sulmonte” duke turpëruar trupin dhe duke sulmuar peshën time në këtë moment vendimtar të jetës sime. Drew shkroi në Instagram Story të hënën.

Drew Sidora

Ylli i “Bravo” rrëfeu se ajo ishte “duke u marrë me çështje emocionale stresuese” si nënë e dy fëmijëve në mes të “divorcit publik” të saj nga bashkëshorti, Ralph Pittman.

“Është e qartë se të më sulmosh, nuk do të të çojë shumë larg.” Drew vazhdoi. “Nëse ndiheni kështu për mua në këtë madhësi, unë mund ta imagjinoj vetëm se çfarë mendoni për gratë e të gjitha madhësive që kanë sfida me peshë, sëmundje ose çrregullime të të ngrënit për shkak të komenteve si tuajat.”

Drew Sidora përfundoi – “Gjithçka që mund të them është turp për ju @marlohampton.”

Marlo Hampton

Marlo47 vjeç, u përgjigj disa orë më vonë, duke vënë në dukje se Drew, 38, e kishte akuzuar atë se nuk ishte në gjendje të kalonte një test droge gjatë një episodi të fundit të RHOA.

“@drewidora ju keni shkuar vërdallë duke thënë gënjeshtra të guximshme për mua për gati një vit tani.” Marlo duartrokiti mbrapa. “Kushdo që më njeh, e di se sa kundër drogës jam.”

Marlo Hampton

Marlo la të kuptohej se akuza u godit për shkak se “shumë anëtarë të familjes sime vuajnë nga problemet e abuzimit me substancat deri më sot” dhe se ajo ishte “zotuar të qëndronte larg drogës” që nga fëmijëria.

Ajo përfundoi: “Unë të kam parë të vrasësh karakterin tim gjatë gjithë sezonit. Fjalët tuaja kanë qenë absolutisht të neveritshme për mua dhe për mua vitin e kaluar. Ndaloje atë. Unë qesha për të maskuar dhimbjen.”

Marlo Hampton

Drew Sidora dhe Marlo kanë qenë në mosmarrëveshje për mjaft kohë, por grindja e tyre u nxeh pasi kjo e fundit u shfaq në episodin e së dielës në “Watch What Happens Live”. Pritësi, Andy Cohen, pyeti Marlo pse ajo “tallte Drew’s trupi kur ke marrë lipo??”

Marlo referuar Drew-së biznesi i humbjes së peshës kur ajo u përgjigj – “Epo mirë, sepse Drew ka Drop It by Drew që është për trupin tuaj, dhe unë mendoj se nëse keni një Drop It by Drew ose një biznes konsulentësh trupi, trupi juaj duhet të jetë i zhurmshëm. Ajo duhet të shkojë të marrë lipo.”

Drew Sidora

Marlo përfundimisht iu nënshtrua liposuksionit pasi thashethemet që pretendonin se ajo kishte hyrë nën thikë filluan të qarkullonin gjatë sezonit 13 të RHOA.

“Po, e mora Lipo-n, por ata e morën afatin kohor të gabuar. Kjo është ajo që ndodh kur dëgjon “rrugët”. Mësova mësimin me këtë! Ju lutemi, tregoni burimit të tyre të etur që ndjek pushtetin që të provojë përsëri…”, shkroi ylli i realitetit në Twitter në prill 2021.

Marlo Hampton

Amvisat e vërteta të Atlantës transmetohet të dielave në orën 20:00 ET në Bravo.