Drew Sidora kritikon Courtney Rhodes pas ribashkimit të RHOA: 'Fëmijët janë gjithmonë jashtë kufijve!'

Klea

Drew Sidora lë të kuptohet se Courtney Rhodes mund të ketë qenë zogu anësor i Ralph Pittman

Amvise të vërteta të Atlantës fansat janë pyetur për një kohë të gjatë Courtney Rhodes. Ajo pretendoi të ishte te Ralph Pittman kushëriri, por ky pretendim ishte i dyshimtë në rastin më të mirë. Ajo ishte aq e peshkuar sa pyetja e parë që mori në ribashkim ishte se si kishte lidhje me Ralph.

Fansat kishin shumë teori për Courtney. Dhe si Drew Sidora-s forca më e madhe kundërshtare përkrah Ralph-it, shikuesve u pëlqente vërtet të urrenin “kushërinjtë”. Drew sigurisht që nuk e kishte të lehtë në ribashkimin me të dy duke u ndeshur me të.

Natyra e dashur midis Courtney dhe Ralph i bëri disa teori më të forta, veçanërisht pasi u konfirmua që të dy nuk kishin lidhje gjaku. Edhe një përqafim i veçantë gjatë pjesës së dytë të ribashkimit ndezi zile alarmi për shumë njerëz që po e shikonin. Dhe dukej sikur Drew po dëgjonte gjithashtu disa alarme.

Drew ngre dyshime mbi Ralph dhe Courtney

Drew shkroi në Twitter gjatë pjesës së dytë të ribashkimit më 10 shtator. Ajo shkroi, “Jam vërtet e intriguar se si po kalon Courtney [Ralph’s] u kthye dhe tani kaq afër… ka kuptim që ajo jetonte në Tampa.” Nënkuptimi është, sigurisht, se Courtney jetonte në Tampa si e dashura e Ralph.

Përgjigjet ndaj tweet-it të Drew ishin dakord me të, por gjithashtu sugjeronin se asaj iu desh shumë kohë për ta kuptuar më në fund këtë. Fansat kishin spekuluar për një kohë të gjatë se Ralph dhe Courtney ishin duke u lidhur. Siç shkroi një përdorues i Twitter-it në përgjigje të Drew, “Jo më në fund po zgjohesh”.

Por gjithashtu mes përgjigjeve në Twitter ishte një zë dërrmues mbështetjeje dhe simpatie. Një përdorues u përgjigj: “Më vjen keq që ke kaluar kaq shumë. Ju meritoni shumë më mirë dhe ju uroj ju dhe familjen tuaj sa më shumë dashuri.” Një tjetër shkroi: “Vazhdo të shikosh lart, motër! I kemi parë shumë herë tavolinat të kthehen në këtë emision!”