Drew Sidora largohet nga skena e ribashkimit të RHOA pasi Ralph Pittman e akuzon atë për aktrim

Klea

Drew Sidora largohet nga skena e ribashkimit të RHOA pasi Ralph Pittman e akuzon atë për aktrim

Traileri për Amvise të vërteta të Atlantës Sezoni 15 Reunion ra më 24 gusht me disa bomba potencialisht të mëdha. Ndër këto ishte te Ralph Pittman mbërritjes.

Drew Sidora-s ndjekësit e dinin tashmë se martesa e saj me Ralph ishte në ujë të paqëndrueshëm. Dhe shfaqja e të çarave në shfaqjen e marrëdhënieve të tyre në RHOA ishte e dëmshme në vetvete.

Ndërsa Drew mund të shikojë mbrapa gjithçka që shpaloset si një bekim, është e qartë se ajo nuk ndihej kështu në atë kohë. Kush mund ta fajësojë atë? Shikuesit e RHOA panë saktësisht se si e trajtoi Ralph dhe do ta shohin edhe një herë gjatë ribashkimit.

Drew “nuk po e bën këtë” më me Ralph

Pjesa më e spikatur e trailerit ishte Drew duke folur me ish-partnerin e saj. Dhe megjithëse Ralph tha se marrëdhënia ishte e shpëtuar, të dyja palët akuzuan tjetrën për pabesi. Gjërat arritën në pikën e vlimit. Drew u bë emocionuese teksa tha: “Ti hedh vazhdimisht pisllëk mbi emrin tim dhe mendon se unë duhet ta duroj këtë?”

Ralph u përgjigj duke thënë: “Drew, ti po vepron tani.” Epo, kjo ishte aq sa mund të merrte Drew. Ajo u ngrit në këmbë dhe u largua, duke thënë vazhdimisht se kishte mbaruar. Ralph vazhdonte të thoshte se ajo nuk ishte “serioze”. Oh, por ajo ishte. Një fans në Twitter theksoi se sa të tërbuar do t’i bënte ata të akuzoheshin për “aktrim” të mërzitur kur aktrimi është profesioni i tyre.

Tifozët e tjerë theksuan se askush nuk u ngrit për të ndjekur Drew jashtë. Një përgjigje e etiketoi Drew dhe shkroi, “Ju nuk keni asnjë shok në atë skenë smh Kandi [Burruss] nuk ka qenë kurrë miku yt. Kjo erdhi pasi Kandi akuzoi Drew për ndezjen e Ralph-it me gaz, gjë që shumë shikues nuk e morën shumë mirë. Në përgjithësi, do të duhet të presim për të parë nëse Drew përfundoi me ndonjë mbështetje.

The Real Housewives of Atlanta Sezoni 15 i Ribashkimit Pjesa 1 transmetohet më 3 shtator në orën 20:00 ET/PT.