Courtney Rhodes

Klea

Drew Sidora hedh bombën: Courtney Rhodes është vërtet e dashura sekrete e Ralph Pittman!

Drew Sidora hedh bombën: Courtney Rhodes është vërtet e dashura sekrete e Ralph Pittman!

Drew Sidora hodhi një teori për burrin e saj të larguar, Ralph Pittmandhe Courtney Rhodes si Pjesa 2 e Amvise të vërteta të Atlantës ribashkim u transmetua.

Drew Sidora

Fansat kanë qenë kuriozë për Courtney për mjaft kohë, dhe shumë nuk e blenë historinë e saj kur ajo pretendoi të ishte Ralph’s kushëriri. Courtney iu kërkua të sqaronte marrëdhënien e saj me Ralph në skenën e ribashkimit, dhe përfundimisht u konfirmua se ajo nuk kishte lidhje gjaku me të Drew’s së shpejti ish.

Courtney Rhodes

Fansat vunë re një përqafim specifik mes tyre Ralph dhe Courtney gjatë pjesës së dytë të RHOA ribashkim – dhe Drew Sidora la të kuptohet se ajo ishte në të njëjtën faqe.

RHOA Ylli shkoi në Twitter për të nënkuptuar në dukje se kishte një romancë sekrete që po ndodhte prapa skenave.

Ajo shkroi gjatë episodit të ribashkimit të 10 shtatorit – “Jam vërtet e intriguar se si Courtney po ka [Ralph’s] u kthye dhe tani kaq afër… ka kuptim që ajo jetonte në Tampa.”

Courtney Rhodes

Shumë fansa u pajtuan me këtë Drew Sidora, por disa pyesnin veten pse asaj iu desh kaq shumë kohë për ta kapur. Shikuesit kanë spekuluar prej kohësh se diçka po ndodhte mes tyre Ralph dhe Courtneysiç shkroi një përdorues i Twitter në një përgjigje ndaj Drew – “Nuk po zgjohesh më në fund.”

Courtney Rhodes

Edhe shumë fansa ndanë mbështetjen e tyre përr Drew, me një person që shkruan – “Më vjen keq që keni kaluar kaq shumë. Ju meritoni shumë më mirë dhe ju uroj ju dhe familjen tuaj sa më shumë dashuri.”

Një tjetër tha: “Vazhdo të shikosh lart, motër! I kemi parë shumë herë tavolinat të kthehen në këtë emision!”

Courtney Rhodes

Në fillim të këtij muaji, Drew përplasi bashkëshortin e saj se nuk e mbylli kushëririn e tij “falsik”, më pas Courtney bëri “komente të neveritshme” gjatë një episodi të fundit të RHOA. Ralph u kundërpërgjigj, duke akuzuar gruan e tij të larguar se luante si viktimë dhe e quajti “kërkesën e birësimit” të saj një “rrëmbim parash”.

Drew dhe Ralphtë cilët janë përfshirë në një divorc të keq, shkëmbyen goditje në kohë reale në rrjetet sociale ndërsa drama u shpalos në emision. Courtney nënkuptoi se Drew i kërkuar Ralph të adoptonte fëmijën e saj më të madh në mënyrë që të kalonte kohë me gratë, mes akuzave se ishte përfshirë në çështje lezbike gjatë martesës së saj.

Courtney Rhodes

Drew paraqiti kërkesën për divorc në mars, duke pretenduar se ajo kishte “luftuar me gjithë zemër për martesën time”, por duhej të merrte “vendimin e mundimshëm për ta liruar burrin tim me dashuri”.

“Megjithëse Ralph dhe kam vendosur të ec përpara veçmas, shpresa është të mbetemi miq në mënyrë që të mund të bashkëprindërojmë me përgjegjësi”, tha ajo në atë kohë. “Megjithë jetën tonë shumë publike, unë po kërkoj privatësi gjatë kësaj kohe të vështirë pasi fëmijët e mi dhe unë mësojmë se si të lundrojmë nëpër fillimet tona të reja.”

Courtney Rhodes

Gjatë Drew dhe e Courtney shkëmbim i nxehtë i bashkimit, Courtney pohoi se Drew bëri një udhëtim në Teksas posaçërisht për të ndjekur një lojë basketbolli në të cilën po luante Ty Young. Vlen të theksohet se Ty ka qenë një temë e rëndësishme e bisedës këtë sezon, kryesisht për shkak të E Mimi Faustit akuzat në lidhje me Ty dhe Drew’s marrëdhënie intime e përfolur, duke i shtuar një shtresë tjetër rrëfimit në zhvillim që rrethon jetën personale të amvisës.