Drew Sidora diskuton amvisat e saj të vërteta të së ardhmes së Atlantës

Klea

Drew Sidora diskuton amvisat e saj të vërteta të së ardhmes së Atlantës

Sezoni 15 i Amvise të vërteta të Atlantës paraqiti fundin e Drew Sidora-s martesa me Ralph “Tampa” Pittman. Bashkë yjet e Drew u tronditën kur ajo bëri kërkesë për divorc.

Kishte gjithashtu thashetheme se Drew dhe shoqja e saj, Ty Young, ishin në të vërtetë në lidhje. Gjatë pjesës së dytë të ribashkimit të sezonit 15, Shereé Whitfield nxori disa fatura. Ajo pretendoi se dikush la një kopje të mesazheve me tekst të Drew dhe Ty në shtëpinë e saj. “Nëse këto janë të vërteta, të cilat ne nuk e dimë se janë, ato janë shumë inkriminuese,” tha prezantuesi Andy Cohen pasi lexoi mesazhet. Drew filloi të emocionohej.

A është Drew gati të largohet nga RHOA?

Drew ishte i ftuar në podkastin e That Grape Juice. Natyrisht, ajo u pyet se si ndihej për kthimin në RHOA.

“Ndjehem sikur ky sezon ishte i mjaftueshëm në shumë fronte dhe për shumë arsye. Nuk e di se çfarë ka e ardhmja,” shpjegoi Drew.

Ajo vazhdoi, “Unë me të vërtetë dua të fokusohem në muzikën time, me të vërtetë po e shijoj atë udhëtim.” Ndoshta është koha që Drew të ndjekë pasionin e saj të aktrimit dhe muzikën e saj.

“Më pëlqen të kthehem para kamerës dhe të bëj atë që kam bërë gjithmonë gjatë gjithë jetës sime. Thjesht, ndihem si në shtëpinë time kur jam në xhirime dhe kur krijoj personazhe”, tha ajo. “Pra, vërtet nuk e di.”

Duket sikur Drew ka mbaruar me dramën. “Nuk jam i emocionuar të kthehem për shkak të asaj që po ndodh tani. Ndjehem sikur ndonjëherë duhet të marrësh një moment personal në jetë për t’i kushtuar vëmendje asaj që është e rëndësishme, “tha Drew. “Dhe unë mendoj se familja ime, fëmijët e mi janë ato që janë të rëndësishme për mua për të bërë gjëra që më përmbushin vërtet.”

Ndoshta Drew do të përkulet herët. Thashethemet po qarkullojnë se RHOA mund të jetë duke marrë trajtimin e rindezjes. Do të duhet të presim dhe të shohim se çfarë do të ndodhë me ekskluzivitetin RHOA dhe pjeshkët e saj.