Drew Sidora dhe Ty Young 'Vibing' mes thashethemeve romantike

Klea

Drew Sidora dhe Ty Young ‘Vibing’ mes thashethemeve romantike

Për amvisat e vërteta të Atlantës, sezoni 15, Drew Sidora premtoi në etiketën e saj se po tregtonte në “dritën e benzinës” për “sqendrën e vëmendjes”. Por, me kalimin e sezonit, ne ende po përcaktojmë se kush do të marrë gaz. A është Drew, ish-i i saj Ralph Pittman, apo publiku që shikon në shtëpi? Në këtë pikë, është e vështirë të thuhet.

Ndërsa sezoni 15 përfundon, trailerat kanë ngacmuar një thashetheme tronditëse se Drew filloi të takohej me ish-lojtarin e WNBA, Ty Young, pikërisht në të njëjtën kohë kur gjërat u prishën me Ralph. Në mënyrë tipike, ne nuk do të hidhnim një sy në dikë që vazhdon menjëherë pasi martesa e tyre u shkatërrua. Por, fakti që Drew e kaloi të gjithë këtë sezon duke luftuar dhëmbë e gozhdë se ajo kurrë nuk do të puthte një grua, e bën këtë histori një nga më të çuditshmet e Drew deri më tani.

Rasheeda Frost, reperja dhe ylli i Love & Hip Hop: Atlanta, ka hedhur dy cent për marrëdhënien e Drew dhe Ty. Sipas saj, diçka po shkon mes yllit të RHOA dhe ish-lojtarit të WNBA.

Çfarë po ndodh me Drew?

Në një episod të kohëve të fundit të podcast-it për çaj Reali Virtual të Page Six, Rasheeda u ul dhe i derdhi një çaj të rëndësishëm Drew. Ajo është e afërt me rrethin RHOA, kështu që Rasheeda u pyet për thashethemet e mashtrimit që rrethonin Drew dhe Ty. Ajo definitivisht nuk i ka mohuar.

“Natyrisht, është një dridhje që po ndodh,” ngacmoi Rasheeda përpara se të sqaronte se ajo përpiqet të kujdeset për biznesin e saj në lidhje me jetën e njerëzve të tjerë.

Si shikues Housewives, ne nuk mund të mos jemi të shqetësuar për jetën personale të Drew. Megjithatë, ka qenë një rrëmujë e ngatërruar historish që kur ajo erdhi në shfaqje. Është e vështirë të dallosh se çfarë është e vërtetë dhe çfarë është e rreme. Kjo është arsyeja pse shokët e saj të aktorit e akuzojnë atë gjithmonë për “aktrimin” në RHOA. Ky kthesë e fundit në histori shton edhe më shumë konfuzion. Kur bëhet fjalë për këto thashetheme për Ty, ajo do të ketë shumë shpjegime për të bërë në ribashkim.

Edhe pse Rasheeda konfirmoi se ka “dridhje që po ndodh”, dinamika e saktë e marrëdhënies së Drew dhe Ty mbetet e paqartë. A do të ecin në korridor deri në fund të vitit, apo janë thjesht më të mirët platonikë? Sido që të jetë, Rasheeda shpjegoi se ajo thjesht dëshiron që ata të jenë të lumtur.

Gjithçka që unë u them njerëzve është: ‘Dëgjoni, jeta është e shkurtër’. Ne mund të zgjohemi nesër, dhe mund të jetë diçka që po ndodh jashtë kontrollit tonë dhe ju dëshironi të jeni të lumtur në fund të ditës, “tha Rasheeda. “Dhe unë mendoj se qëllimi i të gjithëve duhet të jetë të gjejë atë hapësirë ​​të lumtur.”

Rasheeda ka të drejtë – të gjithë duhet ta gjejnë atë vend të lumtur. Por ne gjithashtu duam të shohim Drew të shpjegojë rrugën e saj përmes këtyre thashethemeve. Ndoshta ajo mund të gjejë ekuilibrin e duhur të lumturisë dhe transparencës.

Real Housewives of Atlanta vazhdon të dielën në mbrëmje në 8/7c në Bravo.