Draya Michele

Klea

Draya Michele, 39 vjeç, me komplikacione të mëdha në shtatzëninë e saj geriatrike nga Jalen Green, 22!

Draya Michele, 39 vjeç, me komplikacione të mëdha në shtatzëninë e saj geriatrike nga Jalen Green, 22!

Draya Michele shkoi në Instagram Story të enjten për të përditësuar fansat dhe ndjekësit në mes të tremujorit të tretë të shtatzënisë.

“Ndjehem sikur jam në fund të një grumbulli njerëzish të rëndë,” tha Gratë e basketbollit shkroi alum. “Shumicën e orëve të ditës ndihem sikur po mundohem të marr frymë.”

Draya Michele

Michele njoftoi se po priste një fëmijë me lojtarin e Houston Rockets, Jalen Green22 vjeç, rreth një javë më parë.

“Gëzuar #Ditën Ndërkombëtare të Gruas!” ajo shkroi së bashku me një seri fotosh me bebe, të premten e kaluar.

Draya Michele

39-vjeçarja shtoi: “Si gra, ne lundrojmë kaq shumë, duke na çuar shpesh në pyetjen, ‘Cili është qëllimi im?’ Për mua, magjia qëndron te amësia dhe aftësia mahnitëse për të sjellë jetë në këtë botë për një hark kohor prej dy dekadash.”

Draya Michele

Michele tha se ndihej “e gëzuar” që po ndante mendimet e saj për vajzën e saj të vogël ndërsa ajo i afrohej vijës së finishit.

Draya Michele

Michele, emri i lindjes së të cilit është Andraya Michele Howardnuk e përmendi apo etiketoi emrin e të dashurit të saj në postimin e saj, por lojtari i Washington Wizards, Kyle Kuzma, i ka etiketuar të dy. Michele dhe E gjelbër kur ai ndau urimet e tij të mira në seksionin e komenteve.

Draya Michele

e Michele Zbulimi i shtatzënisë u bë viral pasi fansat e thërrisnin atë se kishte mbetur shtatzënë nga një burrë 17 vjet më i ri i saj. Kritikët në internet theksuan se i dashuri i saj ishte në të njëjtën moshë me djalin e saj 21-vjeçar, Kniko.

Draya Michele

Ish “Gratë e basketbollit” Ylli, Meghan James, foli për situatën në X, duke shkruar – “17 vjet janë të egra. Të argëtohesh me një djalë më të ri është mirë para se të rritesh të dy. Të kesh një fëmijë në të njëjtën moshë me djalin tënd flet shumë për karakterin tënd si person.”

Draya Michele

Ish-ylli i realitetit çaktivizoi seksionin e komenteve të postimit të saj të shtatzënisë përpara se të ndante një meme që adresonte “të keqkuptuarit”.

Draya Michele

Meme e postuar në e Michele Tregimi në Instagram lexoi – “Të ndiheni rehat duke u keqkuptuar. Vetëm një pjesë e vogël e njerëzve do të jenë në gjendje të kuptojnë me të vërtetë thelbin tuaj. Ju nuk jeni në afatin kohor të të kuptuarit të dikujt tjetër.”

“Gjithashtu, nuk është puna juaj se si të tjerët zgjedhin t’ju perceptojnë. Shumë i Larti ju sheh qartë – le të mjaftojë kjo.”

Draya Michele

E gjelbër ende nuk ka folur publikisht për shtatzëninë e të dashurës së tij. Atletja, e cila nënshkroi një kontratë 4-vjeçare, 40.8 milionë dollarë me Rockets, në vitin 2021, u pa me personalitetin e VH1 shumë herë vitin e kaluar, duke ndezur thashethemet për romancë. Fansat e vunë re më vonë këtë E gjelbër kishte e Michele emri i bërë tatuazh në barkun e tij.

Draya Michele

Michele ndan një djalë tjetër, Jru, 7 vjeç, me lojtarin e NFL, Orlando Scandrick. E gjelbër dhe e Michele vajza vjen në maj.