Dr. Nicole Martin zbulon emrin e vajzës së palindur

Klea

Dr. Nicole Martin zbulon emrin e vajzës së palindur

Ylli i Real Housewives of Miami Dr Nicole Martin pret një ardhje shumë speciale. Ajo dhe i fejuari i saj, Anthony Lopez, njoftuan në nëntor 2023 se janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë; një vajzë. Në vitin 2019, ata mirëpritën djalin e tyre, Greyson.

Fillimisht çifti tha se nuk kishin në plan të martoheshin. Por në vitin 2021, Anthony ngriti pyetjen në natën e Vitit të Ri. Ndonëse dyshja është fejuar prej një minutë, ata ende nuk kanë bërë asnjë plan për martesë. Gjatë sezonit 6 të RHOM, Nicole dhe Anthony u përfshinë në rinovimin e shtëpisë së tyre të madhe të ëndrrave.

Por kur të vijë koha për të lidhur nyjën, e dashura e Nicole dhe planifikuesi i jashtëzakonshëm i ngjarjeve, Guerdy Abraira pa dyshim do t’i japë një dorë. Guerdy planifikoi një dush tepër të mirë për fëmijën e Nicole me temë pariziane. Tashmë çifti i lumtur po ndajnë emrin që kanë zgjedhur për vajzën e tyre. Dish Dish ka lugë.

Si quhet vajza e Nicole dhe Anthony?

Nicole dhe Anthony zgjodhën emrin Genevieve Nicole për vajzën e tyre. “Ne e duam emrin që zgjodhëm për djalin tonë, Greyson Anthony. Është i fortë dhe nuk dëgjohet shumë shpesh. Ne donim t’i përmbaheshim diçkaje që nuk ishte shumë e zakonshme, përputhej me Greyson dhe filluam me një G,” shpjegoi Nicole. “Në fund vendosëm për Genevieve Nicole.”

Nëna e ardhshme e quajti emrin “elegante” dhe “e bukur”. Ajo gjithashtu përmendi se emri kishte “shumë potenciale të lezetshme pseudonimi”, duke përfshirë “Gena, GiGi, Viv, [and] Evie.” Data e përfundimit të Nicole është 23 Prill 2024.

Mjerisht, babai i Nicole, Miguel Martin II, ndërroi jetë papritur në vitin 2023. Shikuesit e RHOM panë që Nicole të rilidhej me babanë e saj dhe më në fund ata ishin në një vend të mirë. Dhe ajo ishte në gjendje t’i tregonte babait të saj se ishte shtatzënë me një vajzë.

Shpresojmë se do të shohim më shumë nga Nicole, së bashku me foshnjën e re Genevieve Nicole, në sezonin 7 të RHOM.

The Real Housewives of Miami Seasons 1-6 po transmetohet në Peacock.