Dr. Nicole Martin nga RHOM shpall shtatzëninë

Klea

Dr. Nicole Martin nga RHOM shpall shtatzëninë

Urimet janë në rregull! Vetëm disa orë pas Amvise të vërteta të Majamit Premiera e sezonit 6, Dr Nicole Martin dhe i fejuari Anthony Lopez hodhi një njoftim të madh. Janë shtatzënë me fëmijën e dytë! Çifti RHOM hynë në Instagram për të ndarë lajmin emocionues.

Foshnja numër dy për Dr. Nicole dhe Anthony të RHOM

“Ekstra! Shtesë! Familja jonë po rritet”, shkroi Nicole në Instagram, së bashku me një video të adhurueshme që njofton shtatzëninë e saj.

Në video, ajo dhe Anthony janë të gjithë të buzëqeshur dhe duke lexuar një gazetë. Titujt lexojnë, “Baby Lopez Vjen Së shpejti” dhe “Fëmija #2 Në Rrugë”, dhe ka një foto të ultrazërit të tyre në faqen e parë.

Dr. Nicole dhe Anthony janë së bashku për tetë vjet. Ju mund të ndjeni eksitimin e tyre për familjen e tyre në rritje që rrezaton përmes ekranit. Ata patën fëmijën e tyre të parë, Grayson, në vitin 2019 dhe u fejuan në natën e Vitit të Ri 2021. Ata ende nuk e kanë lidhur zyrtarisht martesën dhe e kanë bërë të qartë se nuk janë me nxitim për t’u martuar. Shtimi i një fëmije të ri në familje gjatë fejesës së tyre duket e zakonshme për këtë çift.

Në seksionin e komenteve në Instagram, shokët e aktorit të Dr. Nicole festuan lajmin me fjalë mbështetjeje. Lisa Hochstein shkroi, “Më pëlqen kjo!!! Dhe jam shume i lumtur per ju te dy!!!! Urime ju dua djema.”

Guerdy Abraira duket se ajo mund të jetë vullnetare për të kujdesur për fëmijën, ose të paktën të ndryshojë një pelenë. Ajo shtoi me gëzim, “Auntie GUERDY raporton për detyrë!!!!”

Dr. Nicole pritet në prill 2024, kështu që ne presim të shohim një gungë të plotë të foshnjës kur ajo të ulet për ribashkimin RHOM të sezonit 6.

Ndërkohë, Sezoni 6 i Real Housewives of Miami po transmeton episode të reja në Bravo, të mërkurën në orën 9/8c.