Dr. Heavenly Kimes zbulon datën e premierës së sezonit 10 të martuar me mjekësinë, ushqimet në Phaedra Parks

Klea

Dr. Heavenly Kimes zbulon datën e premierës së sezonit 10 të martuar me mjekësinë, ushqimet në Phaedra Parks

Dentisti i preferuar i Atlantës sapo derdhi ca çaj të rëndësishëm për sezonin 10 të I martuar me Mjekësinë. Jo vetëm që bëri Dr Heavenly Kimes hyri në Instagramin e saj për të zbuluar datën e premierës, por ajo gjithashtu tregoi se si është të kesh ish-yllin e Real Housewives of Atlanta Parqet Fedra si pjesë e kastit. Nëse keni fjetur në M2M, tani është koha për t’u zgjuar. Sezoni 10 është afër qoshes.

Kur do të shfaqet premiera e sezonit 10 të Married to Medicine?

Sipas Dr. Heavenly, sezoni 10 i Married to Medicine do të shfaqet premierë të dielën Bravo, më 5 nëntor. Ajo ishte në mes të xhirimeve të një interviste në ekranin e gjelbër kur hyri në Instagram Live dhe ndau lajmin.

Heavenly dukej super e emocionuar për të ndarë datën e premierës me audiencën e saj Live në Instagram. Rrallëherë dëgjojmë njoftimin e datës së premierës nga një anëtar i kastit. Por, në mbrojtje të Heavenly-t, ajo pyeti një producent përpara se të derdhte fasulet. Ata i dhanë dritën jeshile për të njoftuar, kështu që nëse drejtuesit e Bravo janë të çmendur, ju lutemi mos fajësoni Heavenly!

Natyrisht, njoftimi i datës së premierës së sezonit 10 hapi dyert për një vërshim pyetjesh në lidhje me të gjithë dramën plot lëng që po ndodh në grup – veçanërisht me një ndryshim kaq të madh të aktorëve që vjen nga Sezoni 9. Mos harroni, përveç që Phaedra po merr shtuar në kastë, Anila Sajja dhe doktoresha Contessa Metcalfe u pushuan nga puna. Megjithatë, Heavenly ngacmoi një sezon “të mahnitshëm” dhe ajo premtoi se askush nuk doli nga grepi, madje as të sapolindurit.

“Disa prej tyre erdhën dhe ata ndjenë sikur nuk do të merrnin pjesë vërtet,” tha Heavenly përpara se të thërriste veçanërisht Phedra-n. Ajo vazhdoi: “Duhet të sillnim [Phaedra] në disa sh*t gjithashtu sepse nuk do të bësh disa sh*t dhe pastaj do të fshehësh duart. Duart e të gjithëve do të jenë në tryezë kur të bëjmë premierën tonë.”

Me sa duket, Heavenly nuk ishte i vetmi që u fut me Phaedra-n gjatë xhirimeve të sezonit të ardhshëm. Heavely spilled se edhe Toya Bush-Harris e quajti Phaedra një “kurvë e çrregullt”. Vazhdo dhe përgatitu veten tani sepse hija do të jetë e ashpër kur këto zonja të kthehen në ekranet tona këtë vjeshtë.

E dëgjuat fillimisht nga Dr. Heavenly. Married to Medicine rikthehet për sezonin 10 të dielën Bravo, më 5 nëntor. Njihuni me sezonet e mëparshme duke transmetuar në Peacock.