Dr. Heavenly Kimes gjeti Phaedra Parks 'të ëmbël si byrek' në martesë me mjekësinë

Klea

Dr. Heavenly Kimes gjeti Phaedra Parks ‘të ëmbël si byrek’ në martesë me mjekësinë

Është sezoni kryesor televiziv, ju të gjithë, dhe kjo përfshin sezonin e shumëpritur 10 të I martuar me Mjekësinë. Bravo po rikthen me forcë të plotë zonjat e saj më hije dhe ka ardhur koha. Është e vështirë të besohet se kemi parë që mjekët, gratë e tyre dhe mjekët/gratë të sjellin dramë, probleme të jetës reale dhe një mesazh miqësie për një dekadë.

Sezoni 10 i Married to Medicine do të jetë pak më ndryshe, falë pak infuzionit të pjeshkës. Real Housewives of Atlanta alum Parqet Fedra do t’i bashkohet një ekipi të ri të Atlantës dhe do të sjellë të njëjtat veprime të vjetra. Phaedra është e dashura e Bravo-s, përveç asaj të ulët të ulëta që përfshin akuzat e saj kundër Kandi Burruss. Tani, ajo është zhvendosur në një ekskluzivitet të ri për të na bekuar me rrëfimtarë dhe komente anësore të dyshimta.

Fedra po e çon Married to Medicine me stuhi

(Foto nga: Phylicia JL Munn/Bravo)

Dr. Heavenly Kimes është një nga personalitetet më të mëdha të “Married to Medicine”, kështu që fansat kanë pyetur veten se si ajo dhe Fedra do të bashkohen në shfaqje. Heavenly i tha Page Six se ajo është në të vërtetë një fanse e madhe e legjendës RHOA. “Unë jam një fans i Phaedra-s, kështu që isha disi e emocionuar që ajo të hynte. Unë e dua Phaedra-n. Dhe ajo hyri – ajo është e ëmbël si byreku, “tha Heavenly. Është e pamundur të mos lexosh as çdo thënie që ajo thotë në atë zërin e ëmbël qiellor të nënshkrimit.

Heavenly pranoi se ajo dhe Phaedra duhej të krijonin një miqësi të re si dy alfa, veçanërisht kur Phaedra i bashkohej një kasti kaq të vendosur. “Mund të thuash se ajo ishte pak e frikësuar kur erdhi me mua,” ngacmoi Heavenly. “Unë jam si, ‘Unë nuk dua asgjë’, dhe ajo nuk dëshiron asgjë. Ne disi e goditëm atë. Jemi mirë.”

Phaedra do të sjellë nuancën e saj të mirë të modës së vjetër në Married to Medicine, konfirmoi Heavenly. “Ajo e bën atë që nuk e kam menduar kurrë ta bëj. Është sikur … të më hedh për një trill. Nuk është si unë, direkt. Është delikate,” tha Heavenly. “Për mua, është qesharake, sepse mendoj se ajo nuk e bën mallkim dhe po luan me ju.” Duket sikur Fedra po bën punën e saj dhe Married to Medicine do të jetë edhe më mirë për të.

Married to Medicine shfaqet premierë të dielën, 5 nëntor në orën 9/8c në Bravo.