Dorit nuk hyri në ribashkimin e RHOBH në 'Kushtet më të mira' me Kyle

Klea

Dorit nuk hyri në ribashkimin e RHOBH në ‘Kushtet më të mira’ me Kyle

Amvisat e vërteta të Beverly Hills yll Dorit Kemsley ka pasur një sezon të vështirë. Burri i saj, PK Kemsley, nuk e mbështeti luftën e saj me PTSD. Dorit dhe fëmijët e tyre ishin në shtëpi gjatë një pushtimi të tmerrshëm në shtëpi. Fatmirësisht, fëmijët e zuri gjumi gjatë sprovës. Madje Dorit e bindi PK që të shkonte në terapi për të diskutuar ankthin e saj. Dhe pastaj kemi ndryshimin e miqësisë mes tyre Kyle Richards dhe Dorit.

Kyle dhe burri i saj, Mauricio Umansky kanë probleme martesore. Ndërsa Dorit dhe Kyle sigurisht dukeshin si të dashur, Dorit ndjeu sikur ishte zëvendësuar nga miku i ri i Kyle, Morgan Wade. Dorit u trondit që Morgan e lejoi Kyle të bënte tatuazh inicialen e saj të parë në krahun e saj. Dhe mos e filloni Doritin me zgjedhjet e reja të veshjeve seksi të Kyle.

Por Kyle nuk ishte i lumtur për fjalët e Dorit. Së pari, ajo e thirri Doritin për pretendimin se ata shkuan në disa pushime familjare së bashku. Sipas Kyle, ishte një udhëtim. Më pas, ajo diskutoi ndjenjat e Dorit për Morganin. “Dorit, padyshim, ne kemi kaluar një kohë pak të vështirë. Ajo tha se ndihej e zëvendësuar nga Morgan, dhe dua të them, unë e dua Doritin, dua të them këtë, por ajo nuk ka qenë kurrë, në vitet që kur u bashkua me shfaqjen, ajo vajzë që do ta thërrisja gjënë e parë në mëngjes ose pa. [with] ose shkoni në mëngjes”, shpjegoi Kyle. Po! Sinjalizim spoiler: Morgan është ai lloj shoku për Kyle.

Dorit dhe Kyle ishin në shkëmbinj në ribashkimin e RHOBH

“Unë nuk do të shkoj në këtë ribashkim në kushtet më të mira me Kyle,” tha Dorit për Daily Dish pak para xhirimit të ribashkimit të sezonit 13 të RHOBH. Ajo shtoi se kjo ishte hera e parë që ata “nuk ishin në një vend të mirë” duke shkuar në ribashkim.

“Më lëndon dhe kam shumë ndjenja, dhe me të vërtetë duhet të jem i hapur dhe i sinqertë sepse kujdesem mjaftueshëm për miqësinë tonë dhe është e rëndësishme për mua që ajri të pastrohet,” tha Dorit. Oh, djalë. Parashikoj një fjalim të gjatë e të rrëmujshëm nga Dorit në ribashkim.

Në një lajm më të mirë, Dorit tregoi se martesa e saj me PK është përmirësuar. “Kemi pasur disa momente vërtet të vështira dhe padyshim që ka pasur momente kur nuk e dija se në cilën rrugë do të ecte,” shpjegoi stilisti. “Kjo është një gjë e vështirë për t’u gëlltitur dhe për të jetuar, por gjërat janë të shkëlqyera.”

Shikuesit do të shohin nëse Kyle dhe Dorit mund të zgjidhin problemet e tyre të miqësisë gjatë ribashkimit. Bëni gati kokoshkat tuaja.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.