Dorit Kemsley zbulon se kë ka puthur Sutton

Klea

Dorit Kemsley zbulon se kë ka puthur Sutton

Dorit Kemsley zbarkon veten në ujë të nxehtë me Sutton Stracke në episodin e kësaj jave të Amvisat e vërteta të Beverly Hills. Në një pamje paraprake për Sezonin 13, Episodi 9, Sutton vendos të përsërisë taktikën e përsëritjes së ngecjes së një argumenti, e cila u bë virale në fillim të këtij sezoni kur ajo sfidoi Kyle Richards t’i “emërtonte”.

Nëse është apo jo aq efektive në kundërshtimin e saj këtë herë? Kjo është për debat. Dihet se Dorit është një folëse dhe mund ta dëgjoni duke u përpjekur të përgjigjet dhe të japë një arsye, pasi Sutton e sfidon atë të tregojë pse e ngriti këtë temë të veçantë.

Shikoni vetë pamjen paraprake më poshtë dhe na tregoni se çfarë mendoni.

Garcelle kërcen në mbrojtjen e Sutton kundër Dorit

“Ti ia dolët me shoferin tuaj,” i thotë Dorit Sutton. “Oh Zoti im,” përgjigjet një Garcelle Beauvais e acaruar. “Prit nje minute. Ishte mes meje, Erika [Jayne], dhe Sutton. Dhe tani më duket sikur po e thua për ta vënë në siklet, dhe kjo nuk është në rregull.”

“Prit Dorit. Të barazosh këto të dyja është shumë e padrejtë. Shoferi im është bërë miku im,” shpjegon Sutton. “Vetëm sepse isha i tërhequr nga ai, dhe ne po bënim një bisedë dhe po, a kishim një seancë të vogël make-out? Ishte e ëmbël dhe më pëlqeu.”

Dorit sqaron se ajo nuk po përpiqej të gjykonte Sutton, për të cilën Sutton pyet: “Atëherë pse e përmende?”

“Së pari, a po ngroheni sepse Garcelle mendon se e bëra për të turpëruar … Sapo të thashë!” Dorit përgjigjet, ndërsa Sutton përsërit pyetjen.

“Mos bëni të njëjtën pyetje dhe mos prisni një përgjigje!” Dorit bërtet. Në dhomën tjetër, Kyle përjeton disa rikthime nga mbrapa dhe mbrapa e saj.

“Po mundohem t’i përgjigjem. a e kuptoni? Unë po përpiqem t’i përgjigjem dhe ju vazhdoni të thoni të njëjtën pyetje.” Doriti është i hutuar.

Në rrëfim, ajo shton: “Ti po flet për sjelljen tënde të matur, ndërkohë që unë sapo kuptova pesë minuta më parë se u përballe me një shofer të rastësishëm. Pse mendoni se e përmenda? Si, duh!”

Mendoj se në të vërtetë mund të jem Team Dorit në këtë. Sutton me siguri shpresonte për një moment tjetër viral, por kjo disi i largon asaj të parën. Qëndroni në emërtimin e tyre! Ndoshta episodi i plotë do të japë një kontekst se pse Garcelle dhe Sutton u mërzitën kaq shumë…

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.