Dorit Kemsley

Klea

Dorit Kemsley zbulon Kyle Richards është një shok dhe përdorues i rremë!

Dorit Kemsley zbulon Kyle Richards është një shok dhe përdorues i rremë!

Në një moment zbulues, Dorit Kemsley zbuloi mesazhin ‘manipulues’ nga ajo mori Kyle Richardsqë synonte ‘të heshtin’ atë pak para Amvise të vërteta të Beverly Hills ribashkim.

Dorit Kemsley

Dorit Kemsley47 vjeçe, ka ngritur akuza kundër shoqes dhe koleges së saj, Kyle Richardspër përpjekjen për ta bindur atë që të fshehë sekretet e saj.

“Në një mesazh që ajo më dërgoi dje, ajo në thelb u përpoq të më linte surrat,” i rrëfen 47-vjeçarja e famshme e “Shtëpiakeve të vërteta të Beverly Hills”. Erika Jayne në një pamje paraprake të ribashkimit të sezonit 13 që do të shfaqet së shpejti.

“Manipulimi ishte i hapur. Ishte kaq e qëllimshme.”

Dorit Kemsley

Më pas, Dorit shfaq një mesazh të gjerë nga i cili pretendon se ka marrë Kyle55 vjeç, përpara se të filmonin ribashkimin e tyre, ku Kyle shpreh se disa komente Dorit të bëra në intervista kanë “lënduar [her] ndjenjat.”

“Dëgjova disa nga gjërat që thatë për mua jashtë kamerës që më lënduan thellë dhe nuk isha në gjendje të thoja as atë që dëgjova apo nga kush,” përcolli aktorja e “Halloween Kills”, sipas pamjeve të tekstit.

“Unë nuk dua të humbas dikë tjetër në jetën time për një shfaqje televizive.”

Dorit Kemsley

Kyle më tej shpjegoi se producentët dukeshin të pavetëdijshëm për vështirësitë që ajo dhe Dorit përballeshin, duke e shtyrë atë të vinte në dyshim domosdoshmërinë e diskutimit të saj gjatë ribashkimit.

“Marrëdhëniet dhe TI janë më të rëndësishme për mua se RHOBH dhe nuk më vjen mirë ta “sjell” për [sic] me shpenzimet tona” Kylenjë nënë e katër fëmijëve e cila ka kaluar në sfidat martesore me burrin e saj të larguar Mauricio Umansky, shtjelloi.

Dorit Kemsley

“Sidomos kur kemi mjaft beteja për t’i trajtuar ashtu siç është.”

Dorit pastaj kthehet në Erika Jayne52 vjeçare, duke kërkuar këndvështrimin e saj se si do të reagonte kur merrte mesazhe të tilla, duke e shtyrë artisten e “Pretty Mess” të shprehej: “Do të ndihesha e manipuluar”.

Dorit Kemsley

Në këtë moment, Dorit thekson se Erika kishte këshilluar më parë prezantuesin Andy Cohen të “shpërthejë” Kyle gjatë ribashkimit. Kjo këshillë erdhi për shkak se këngëtarja e “How Many F-ks” kishte qenë vetë nën një vëzhgim intensiv vitin e kaluar për shkak të padive të shumta të ish-it të saj Tom Girardi dhe ajo besonte në një parim të trajtimit të barabartë.

Dorit Kemsley

“Si dikush që u ekskreova, do të doja që të gjithë të merrnin të njëjtin trajtim.” Erika kishte deklaruar më Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt ne janar.

“Kjo është pikërisht pika ime,” Dorit vërejtjet, duke i bërë jehonë ndjenjës së kolegut të saj, “E drejta është e drejtë. Ky është ribashkimi.”

“Të dëgjoj,” Erika përgjigjet, duke e pranuar e Dorit Prespektive. “Unë e kuptoj saktësisht se nga po vini dhe e urrej çdo moment të kësaj.”

Dorit Kemsley dhe Kyle Richards

Kylee cila u nda nga Umansky, 53 vjeç, në korrik 2023 në mes të xhirimeve të sezonit 13 dhe është spekuluar të jetë në një lidhje me artistin e vendit Morgan Wade, ende nuk ka specifikuar detajet që ajo dëshironte. Dorit për të mbajtur në ribashkim.

Dorit Kemsley dhe Kyle Richards

Megjithatë, Kyle e ka pranuar hapur kohët e fundit se lidhja e saj me Dorit nuk është aq afër sa dukej në të kaluarën.

“Unë e dua Doritin, por nuk është se, e dini, miqtë e mi, do të shkojmë në palestër, do të stërvitemi bashkë, do të ecim së bashku. Ajo nuk bën gjëra të tilla,” tha ajo në një transmetim të drejtpërdrejtë të 9 janarit në Amazon.

Dorit Kemsley

DoritNga ana tjetër, atribuon ftohjen e marrëdhënies së saj me Kyle për miqësinë në rritje të këtij të fundit me Wade, 29 vjeç.

“Ajo do të më vrasë, por më duket sikur sa më shumë afrohej me Morganin, aq më shumë largohej prej meje”, është shprehur stilistja. WWHL dhjetorin e kaluar.

“Por nuk mendoj se jam i vetmi. Më fal Kyle, të dua. Por është e vërteta, kështu ndihem.”