Dorit Kemsley për Kyle dhe Mauricio: "Unë mendoj se ka mbaruar"

Klea

Dorit Kemsley për Kyle dhe Mauricio: “Unë mendoj se ka mbaruar”

Finalja e Sezonit 13 të Real Housewives of Beverly Hills përfundoi me një shënim të trishtuar dhe kurioz. Në rrëfimin e saj të fundit, Kyle Richards diskutoi ndarjen e saj nga burri i saj prej shumë kohësh, Mauricio Umansky. “Kishte gjëra që më bënë të humbas besimin tim nga të cilat nuk munda ta rikuperoja,” shpjegoi Kyle. Por Kyle nuk tregoi se për çfarë po aludonte në komentet e saj. Megjithatë, shoku i Kyle, Dorit Kemsleynuk po e mbante frymën se çifti do të riparonte bashkimin e tyre.

Kyle foli edhe për të ardhmen e saj. “Kam kuptuar se … ka një shans të madh që ne të mos përfundojmë së bashku,” tha ajo. Ishte vërtet një fund emocionues dhe i trishtuar i sezonit 13. Mauricio derdhi gjithashtu pak çaj në një pamje paraprake për serialin e tij Netflix, Blerja e Beverly Hills. Ai tregoi me tre vajzat e tyre më të mëdha se Kyle i tha se ishin ndarë dhe mund të dilnin me njerëz të tjerë. Sigurisht që lidhja e tyre nuk duket se është në rrugën e pajtimit.

Dorit ka frikë nga më e keqja për martesën e Kyle dhe Mauricio

Gjatë një episodi të fundit të RHOBH After Show, kasti mendoi se çfarë mendojnë se do të ndodhë me martesën e Kyle dhe Mauricio. Një producent pyeti, “Ku mendoni se Kyle dhe Mo shkojnë nga këtu?”

Dorit, e cila ka pasur disa lemza miqësie me Kyle, dukej e trishtuar. “Unë nuk mendoj se … nuk mendoj se ka një rrugë kthimi. Nga ajo që shoh dhe nga ajo që dëgjoj dhe nga ajo që po shoh”, tha Dorit. “Mendoj se ka mbaruar. Mjerisht, mendoj se ka mbaruar.”

Të mos harrojmë se Dorit dhe bashkëshorti i saj, PK Kemsley, kanë nxjerrë në pah edhe disa të çara në themelet e martesës së tyre këtë sezon. Çifti mohoi të ndahej.

Garcelle Beauvais dhe Sutton Stracke gjithashtu ndanë mendimet e tyre. “Dua të them, ndihem për familjen,” tha Garcelle. Sutton shtoi: “Edhe unë po ashtu.”

“Nuk mund ta imagjinoj që është e lehtë për vajzat, e dini. Dhe është kaq publike”, tha Garcelle.

Jam i sigurt që shikuesit e RHOBH do të mësojnë më shumë në ribashkimin e sezonit 13. Por nuk duket si një fund përrallor për Kyle dhe Mauricio.

Ribashkimi i Sezonit 13 të Real Housewives of Beverly Hills fillon të mërkurën e ardhshme, më 28 shkurt, në orën 8/7c në Bravo.