Dorit Kemsley fotografon fansat duke e fajësuar për prishjen e martesës!

Klea

Dorit Kemsley fotografon fansat duke e fajësuar për prishjen e martesës!

Dorit Kemsley fotografon fansat duke e fajësuar për prishjen e martesës!

Dorit Kemsley iu përgjigj një fansi në Instagram i cili e pyeti për ndarjen e saj të fundit nga Paul “PK” Kemsley, pas njoftimit për ndarjen e çiftit.

Dorit Kemsley

47-vjeçari Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli u përgjigj sinqerisht: “Ne ishim (të fortë). Sh*t ndodh. Quhet jetë – provojeni ndonjëherë. Nje dite ne nje kohe.” Ajo gjithashtu rindau një meme nga Kristian Grei Snowduke shfaqur Sheree Whitfield, Real Housewives of Atlanta alum. Video ishte Sheree po pastronte pluhurin me një fshesë nga veranda e saj. Ai shkruante me humor: “Dorit duke hequr pluhurin nga diamanti i saj pasi njoftoi ndarjen nga PK.

Dorit dhe PK

Kjo erdhi në vazhdën e spekulimeve se Dorit mund të largohet nga shfaqja nëse ajo nuk zbuloi çështjet e saj martesore. Disa ditë pasi konfirmuan vendimin e tyre për t'u ndarë, Dorit është parë në Los Anxhelos nga Faqja e gjashtë, veshur unazën e saj të martesës. Ajo kishte një bluzë të zezë me shkrim të bardhë, një xhaketë lëkure të zezë me tegela, xhinse dhe syze dielli të errëta.

Dorit Kemsley

Përveç kësajDorit Kemsley u pa përsëri në set për Amvisat e vërteta të Beverly Hills.

Ylli 47-vjeçar i realitetit u kap në kamera në një mbledhje të organizuar nga ajo RHOBH bashkë-yll, Sutton Stracke. Në këtë aktivitet ishin të pranishëm edhe Kyle Richards55, Kathy Hilton65, dhe Garcelle Beauvais57, së bashku me aktorin Erika Jayne, 52, i sapoardhur Bozoma Shën Gjon47 vjeç dhe aktore Jennifer Tilly65.

Dorit Kemsley

Për rastin, Dorit ishte elegant me një kapele me buzë të gjerë dhe një fustan të përshtatshëm, duke shijuar atmosferën e gjallë të festës.

Dorit dhe PKtë cilët janë të martuar që nga viti 2015 dhe kanë dy fëmijë, e adresuan ndarjen e tyre më duke deklaruar,

Dorit dhe PK

“Ne si çift kemi qenë subjekt i shumë spekulimeve për martesën tonë. Ne kemi pasur betejat tona gjatë viteve të fundit dhe vazhdojmë të punojmë përmes tyre si dy njerëz që e duan njëri-tjetrin dhe ndajnë dy fëmijë të mrekullueshëm së bashku. Për të ruajtur miqësinë tonë të thellë dhe për të ruajtur një mjedis harmonik për fëmijët tanë, ne kemi marrë vendimin e ndërsjellë dhe të vështirë për të ndarë pak kohë dhe për të rivlerësuar marrëdhënien tonë, ndërkohë që i kemi prioritet fëmijët tanë.”

Ata gjithashtu shprehën mirënjohjen për mbështetjen në këtë kohë sfiduese. Sezoni i 14-të i Amvisat e vërteta të Beverly Hills është aktualisht në prodhim dhe është planifikuar të transmetohet në Bravo në fund të këtij viti ose në fillim të vitit të ardhshëm.