Dorit Kemsley e quan Crystal Kung Minkoff një 'nuse fëmijë'

Klea

Dorit Kemsley e quan Crystal Kung Minkoff një ‘nuse fëmijë’

Kristal Kung Minkoff më në fund vendosi të aktivizohej në sezonin 13 të RHOBH. Amvise të vërteta të Beverly Hills yjet marrin gjithmonë një leje për nuancën e tyre të vakët, por Crystal ka qenë vërtet goxha i mërzitshëm. Përveç grindjes së saj dhe të Sutton Stracke për pantallonat e shëmtuara prej lëkure, ishte koha që ajo të fliste dhe të hiqte pak hije.

Armiku më i ri i Crystal në RHOBH është një dështim edhe më i madh – Annemarie Wiley. Nëse ky emër nuk i bie ziles, ajo është gruaja që nuk do të ndalojë së rrituri ezofagun e Sutton-it. Gjithsesi, në një ngacmues të fundit për episodin e kësaj jave, Crystal bie edhe më shumë në zjarr, dhe këtë herë, Dorit Kemsley po përfshihet.

Crystal është më në fund në sediljen e nxehtë të RHOBH

Në një klip ngacmues të postuar nga E! Lajme, Annemarie shkakton kaos për Crystal në udhëtimin në grup. Annemarie pohoi se Crystal kishte disa gjëra jo shumë të bukura për të thënë në lidhje me yjet e saj përpara se i riu t’i bashkohej grupit. “Gjëja e parë që më tha Crystal për këtë grup grash ishte se ju zonja nuk ishit inteligjente, askush nuk ishte i arsimuar dhe jeni shumë të cekët,” tha Annemarie. Fjalë luftarake.

Crystal dukej e tronditur nga akuza, por kolegët e saj nuk dukej se mendonin se ishte aq e largët. Prodhuesit e dyshimtë madje bënë një rikthim të Crystal duke i quajtur gratë të paarsimuara në një rrëfim 2020. Varri është gërmuar.

Dorit kishte shumë për të thënë si përgjigje gjatë rrëfimit të saj. “Ju nuk jeni më të arsimuar se ne të tjerët,” tha Dorit. “Meqë ra fjala, nusja fëmijë, ndërsa ti po martoheshe në moshën 12-vjeçare, ne të tjerët ndërtonim biznese, mbaronim fakultetin. Duke bërë gjëra, ju e dini, për të edukuar veten.” Ata prodhues të dyshimtë godasin sërish duke treguar foton e dasmës së Crystal-it kur ajo ishte 24 vjeçe kundër bashkëshortit të saj në moshën 45-vjeçare. Megjithatë, nuk është një nuse fëmijë, Dorit.

Në fund të fundit, disa nga vajzat dukej se prisnin një arsye të mirë për të kërcyer mbi Crystal, dhe komentet e saj të supozuara të dyshimta janë po aq të mira sa të tjerat. Le të shpresojmë që ky sezon i RHOBH të kthehet në disa nivele.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.