Dorit Kemsley and Kyle Richards

Klea

Dorit Kemsley akuzon Kyle Richards se ka braktisur miqësinë e tyre për të dashurin e saj lezbike

Dorit Kemsley akuzon Kyle Richards se ka braktisur miqësinë e tyre për të dashurin e saj lezbike

Dorit Kemsley zbuloi se miqësia e saj me Kyle Richards kishte shkuar tatëpjetë për shkak të Amvise të vërteta të Beverly Hills gjoja e supozuar anësore e yllit, Morgan Uejd.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Dorit, 47, u pyet për marrëdhënien e saj me yllin e saj gjatë një paraqitje të së mërkurës “Shiko çfarë ndodh drejtpërdrejt.”

Dorit pranoi – “Ajo do të më vrasë, por më duket sikur sa më shumë u afrua Morgan aq më tej ajo largohej nga unë.” Ajo shtoi: “Por nuk mendoj se jam e vetmja [who feels that way].”

Dorit Kemsley dhe Kyle Richards

Nëna e dy fëmijëve foli drejtpërdrejt me shokun e saj kur tha: “Më fal Kyle, Unë të dua. Por është e vërteta, kështu ndihem.”

Kyle, 54, dhe këngëtarja 28-vjeçare e muzikës country kanë ndezur Thashethemet për romancë në muajt që kur ylli i Bravo njoftoi ndarjen e saj nga burri, Mauricio Umansky.

Kyle dhe Mauricio u martuan në vitin 1996 dhe ndajnë së bashku tre vajza. Manjati i pasurive të paluajtshme së fundmi konfirmoi se nuk po e shikon sezonin aktual të transmetimit të RHOBH, i cili ka pasuar prishjen e martesës së dyshes përpara ndarjes së tyre zyrtare. Ai vuri në dukje se shfaqja po “dramatizonte gjithçka” në lidhje me ndarjen e afërt.

Kyle Richards

“Më marrin telefonata, më ndalojnë, dhe e marr këtë, dhe them, “Djema, thjesht nuk po ndodh aq shpejt”, tha ai gjatë një paraqitjeje të fundit në podcastin “Skinny Confidential”.

Ai shtoi: “Kur të di se çfarë po bëj me martesën time, do t’ju bëj të ditur të gjithëve. Deri atëherë, ju, të gjithë, mund të bëni një shëtitje dhe të largoheni.”

Kylie Richards

Kyle ka pohuar se me të ndan vetëm një miqësi të ngushtë Morganpor kjo nuk e ka ngadalësuar bisedën në internet duke vënë në dyshim natyrën e vërtetë të marrëdhënies së çiftit.

Mauricio madje mori miratimin e tij kur gruaja e tij dhe artisti i country publikuan një video muzikore sugjeruese, më 10 gusht.

Videoja, e titulluar “Fall in Love with Me”, shfaqte më të mirat duke u puthur pothuajse, duke ndarë një vaskë dhe duke ushqyer njëri-tjetrin, ndër aktivitete të tjera provokuese. Prodhimi me avull supozohet se ishte krijuar për të “tallur” me thashethemet e arratisura.

Kylie Richards

Kyle tha në atë kohë – “Nëse ata do të flasin, ju gjithashtu mund t’u jepni atyre diçka për të folur.”

Ndërkohë, Kyle u filmua duke shkruar një “K” në krahun e më të mirës së saj dhe dyshja madje shfaqën tatuazhe të ngjashme me zemrën.

Kyle Richards

Muajin e kaluar, Dorit, e cila kohët e fundit pranoi problemet e saj martesore, i tha People se ajo dhe Kyle po mbështesnin njëri-tjetrin ndërsa duruan trazira në martesat e tyre përkatëse.

“Për aq sa Kyle dhe unë po kaloj probleme në martesën tonë në të njëjtën kohë, gjë që është mjaft e çuditshme, ne kemi qenë shumë mbështetës për njëri-tjetrin.” Dorit tha për median.

Dorit Kemsley

Ajo shtoi: “Ajo është një mike shumë mbështetëse dhe unë jam një mik shumë mbështetës. Ajo jeton afër meje, kështu që ishte mirë ta kisha atë.”

Dorit pranoi “rrethanat jo të mira”, përpara se të ndante se ishte “vërtet bukur” të kishe një “mik që mund të kuptojë dhe që mund të mbështetesh dhe të flasësh me të” në kohë të vështira.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.