Dorinda Medley i dërgoi mesazh Jenna Lyons përpara ribashkimit të RHONY

Klea

Dorinda Medley i dërgoi mesazh Jenna Lyons përpara ribashkimit të RHONY

Jenna Lyons është ylli i rifillimit të rindezjes Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut. Ajo është e freskët, argëtuese dhe ka neveri për koprën. Ajo ishte në titujt e lajmeve kohët e fundit kur fansat pyetën veten nëse Jenna ishte fejuar me Cass Bird. Ata nuk janë fejuar por duken të lumtur së bashku.

Ish-presidentja e J.Crew ngjalli gjithashtu shqetësim kur la të kuptohet se mund të largohej nga RHONY. Dhe tani Bravo po merr pjesë për shfaqjen. Unë do të qaj në fonduen time nëse Jenna largohet.

Por përpara se të shqetësohemi për sezonin e ardhshëm, kemi ribashkimin e Sezonit 14. Dhe me një grup fillestar, jam i sigurt që nervat ishin të larta. Por një legjendë e RHONY u ngrit dhe i dha Jenna-s pak mbështetje. Daily Dish ka detajet.

Dorinda e bëri bukur

Kur Jenna u pyet se si ndihej para ribashkimit, ajo u përgjigj: “Ku është dalja?” Më pëlqen zgjuarsia e Xhenës dhe komentet e saj rrëfyese.

Ndërsa Jenna nuk mori asnjë shënim nga ndonjë ish-anëtar i kastit të RHONY, ajo mori një mesazh. “Jo këshilla. Por Dorinda Medley Më dërgoi një mesazh mbrëmë dhe më tha, ‘Ti e ke këtë, do të kesh një ditë të mrekullueshme’, tha Jenna. “Ajo ishte shumë e ëmbël.” Më pëlqen që Dorinda i dha Xhenës disa emocione pozitive.

Jenna gjithashtu u argëtua duke zgjedhur ansamblin e saj të ribashkimit. “Më dukej shumë si historia e ngjyrave që bëra për festën time në shtëpinë time. Mendoj se ishte, si kaki, deve, e zezë, ari, dhe unë isha si, ‘Oh, kjo tingëllon e njohur’”, tha Jenna.

Ajo vendosi të vishte një bluzë të pastër, një xhaketë sportive dhe xhinse. Xhinset ishin fillimisht një ribashkim i Real Housewives. Dhe sigurisht, ajo kishte një buzëkuq të kuq të ndezur. Më pëlqen që Jenna zgjodhi xhinse për ribashkim.

The Real Housewives of New York City transmetohet të dielave në 9/8c në Bravo.