Dorinda Medley dëshiron që yjet e RHONY të filmojnë në Bluestone Manor

Klea

Dorinda Medley dëshiron që yjet e RHONY të filmojnë në Bluestone Manor

Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut u rikthye në dy versione për të mahnitur fansat e vjetër. Sezoni 14 ishte rifillimi i të gjithë ekskluzivitetit me një kastë të freskët dhe më të larmishëm. Më pas, shikuesit iu dhanë dhuratë Real Housewives Ultimate Girls Trip: RHONY Legacy, i cili solli përsëri Dorinda MedleySonja Morgan, Luann de Lesseps, Ramona Singer, Kristen Taekman dhe Kelly Bensimon në një udhëtim në St. Barths.

Por një nga yjet e rinj të RHONY, Erin Lichy, e quajti udhëtimin e Legacy “të lezetshëm”. Më pas Dorinda duartrokiti në Instagram Story. “Mund të më quash gjithmonë të lezetshëm. Vetëm mos më quani të mërzitshme, – tha ajo duke shkelur syrin. Kristen u përgjigj gjithashtu në një video në Instagram. “E lezetshme? Cute nuk është fjala e parë që vjen në mendje kur përshkruani RHONY Legacy, “tha Kristen. “Kur jeni në të 40-at, 50-at dhe 60-at, ju përdorni fjalë si të nxehta, seksi, mahnitëse.”

Erin mohoi të ishte në hije. Ajo postoi nën videon e Kristen, “Nuk do të thoshte mosrespektim. Më pëlqen trashëgimia dhe OG-të. Unë e përdor fjalën e lezetshme gjatë gjithë kohës”, ka shkruar Erin. Epo, Dorinda mund të dëshirojë ta testojë këtë nocion.

A do ta pranojnë fillestarët e RHONY ftesën e kastit të OG?

Dorinda ishte e ftuar në podcast-in Virtual Reali-Tea të Page Six, dhe ajo ishte në lëvizje. Dorinda donte t'u “bënte mirë” të rinjve në Bluestone Manor, së bashku me disa nga miqtë e saj RHONY OG. “Ne duhet t'i dërgojmë ato vajza të reja atje për një natë dhe të shohim se si do të kalojnë,” tha Dorinda. Ajo shtoi se “disa prej nesh” do të bashkoheshin në festime. “Ne nuk do të donim të mposhtnim askënd,” tha Dorinda.

Në fund të fundit, Bluestone Manor ka qenë mjedisi për udhëtime ikonike si në RHONY ashtu edhe në sezonin 2 të RHUGT. Por nëse kjo nuk ndodh, Dorinda ka disa ide të tjera për Bravo. “Ka dy Udhëtime Ultimate Girls që do të doja t'i bëja,” tha ajo. “Mendoj se duhet ta bëjmë një të tillë në një varkë poshtë kuvertës. Trashëgimia në ujë mendoj se do të ishte aq histerike me kastin e Below Deck.”

Dorinda vazhdoi: “Dhe unë mendoj se ne duhet ta risjellim Legacy në Bluestone Manor sepse — a mund t'ju them të vërtetën? Nuk mendoj se kanë bërë ndonjëherë mjaftueshëm atje lart.” Ajo shtoi, “Bluestone Manor është më i lumturi kur ka një ton njerëzish.”

Transmetoni sezonet e mëparshme të RHONY dhe RHUGT në Peacock.