Dorinda duhet t'i bashkohet Sonjës dhe Luann për sezonin 2 të Crappie Lake

Klea

Dorinda duhet t'i bashkohet Sonjës dhe Luann për sezonin 2 të Crappie Lake

Luann dhe Sonja: Mirë se vini në Liqenin Crappie ishte një kënaqësi e papritur për fansat. Alume Real Housewives të Nju Jorkut Luann de Lesseps dhe Sonja Morgan goditi qytetin e vogël të Benton, Illinois. Ndërsa ishin atje, ata jetonin në një motel lokal dhe shoqëroheshin me normat. Ata ndihmuan gjithashtu kryetarin e bashkisë me disa projekte, duke përfshirë shfaqjen e talenteve dhe shtimin e një këndi lojërash për qytetin. Edhe ylli i popit dhe balerina Paula Abdul ndihmoi me shfaqjen e talenteve.

Sinqerisht, vetëm shikimi i këtyre yjeve të realitetit jashtë elementit të tyre të kryenin detyra, të kishin përvoja unike dhe lidhja me banorët e qytetit ishte magjike. A do ta harrojë dikush që Luann tërhiqte një mustak të madh nga liqeni me duar të zhveshura? Por besoj se shtimi i mikut të tyre të vjetër, Dorinda Medley, mund ta bënte shfaqjen edhe më të mirë. Ja pse Dorinda duhet t'i bashkohet Sonjës dhe Luann për sezonin 2 të Crappie Lake.

Dorinda ka një histori me Sonjën dhe Luanën

Sipas Page Six, ka pasur diskutime për një sezon të dytë të Mirë se vini në Crappie Lake. Por ende asgjë nuk është konfirmuar. Ne kemi nevojë për një sezon të dytë, njerëz!

Të shikoje Luann duke u përtypur pas testikujve në Festivalin e Testikujve ishte … interesante. Sonja takimi me Billy shoferin e kamionit ishte perfeksion. Dhe mos më bëni të filloj me këtë dyshe të patrembur që përdor spërkatjen e insekteve gjatë pastrimit të dhomave të motelit. I pavlefshëm!

Sado i mahnitshëm të ishte Sezoni 1, ndoshta një ndryshim i vogël për sezonin e ardhshëm është në rregull. Dorinda ka lidhje me Luanën dhe Sonjën. Edhe pse të gjithë ishin miq, ka pasur raste kur Dorinda ka grindje me ish-bashkë aktorët e saj RHONY.

Gjatë sezonit të 10-të të shfaqjes, Dorinda u tërbua kur Luann nuk i rezervoi një biletë shfaqjeje në kabare për të dashurin e atëhershëm të Dorindës, John Mahdessian. Në fund të fundit, Dorinda e ndihmoi Luann të merrte pa pagesë veshjet Jovani për performancën. Një Dorinda e ndezur e kaloi mbrëmjen duke u turpëruar Luann, duke bërtitur “Jovani!” në mënyrë të përsëritur.

Plus, Sonja dhe Dorinda kanë goditur gjithashtu disa arna të vështira në miqësinë e tyre. Sonja u shtyp kur Dorinda e anuloi ftesën e Sonjës për Krishtlindje në pronën e saj, Blue Stone Manor. Sonja i barti ndjenjat e saj të lënduara në sezonin 9 të RHONY. Do të ishte një dinamikë interesante të përfshini dikë që është mik, por që gjithashtu nuk ka frikë të tundë varkën.

Dorinda është një kartë e egër

Pas gjashtë sezoneve të paharrueshme në RHONY, Dorindës iu kërkua të largohej. Sezoni i saj i fundit ishte i errët dhe përmbante fjalë të ushqyera me alkool. Ajo tha TODAY, “Lajmi i mirë është se ai nuk e përdori fjalën 'i shkarkuar'.” Dorinda, natyrisht, i referohej producentit Andy Cohen. “Ai përdori 'pauzë' sepse duket shumë më mirë,” shtoi ajo.

Por ajo u rimëkëmb duke organizuar sezonin e dytë të Udhëtimit të Vajzave Ultimate të Real Housewives në Blue Stone Manor. Të gjithë të ftuarit ishin ish amvisa. Edhe një herë Dorinda shfaqi përzierjen e saj të veçantë të humorit dhe komenteve të zjarrta. Në fund të fundit, këto zonja kishin nevojë për një seancë të mirë Doraerobics në jetën e tyre. Nëse nuk quheshit Tamra Judge ose Vicki Gunvalson. Ata u ulën në stol për të ngrënë në dhomën e tyre të gjumit. Shtëpia e Dorindës – rregullat e Dorindës!

Më pas shikuesit e panë Dorindën përsëri në ekranet tona kur ajo iu bashkua Sonja, Luann, Ramona Singer, Kristen Taekman dhe Kelly Bensimon në Real Housewives Ultimate Girls Trip: RHONY Legacy. Dorinda dhe Kristen u martuan gjatë atij seriali.

Ndërkohë, Dorinda kishte një prirje për të ndjekur tekat e saj. Ajo theu fytyrën në tortën e ditëlindjes, me qirinjtë e ndezur. Në mënyrë të përsëritur. Vetëm për t'i bërë anëtarët e saj të kastit RHONY të ndriçohen. Me Dorindën, nuk e dini kurrë se çfarë do të merrni, prandaj ajo do të ishte një shtesë gazmore për Crappie Lake.

Ajo jep gjithmonë dramën

Dorinda mund të llogaritet gjithmonë për t'u shfaqur dhe treguar. Zhurma e saj ikonë në Blue Stone Manor në Berkshires jeton pa qira në trurin tim. Pasi Luann dhe Ramona Singer u tallën me tortën e ditëlindjes së Dorindës, Dorinda pati një shkrirje. “Unë dekorova. Gatua”, tha ajo, para se të shtonte: “E bëra bukur!” Pastaj ajo u tha mysafirëve të shtëpisë së saj se ata duhet të largoheshin. Fatmirësisht, kasti qëndroi për më shumë kaos.

Ndërkohë, Sezoni 3 i Tradhtarëve do të shfaqë Dorindën në garë për çmimin në para. Ajo po shoqërohet me Alan Cumming në atë kështjellë skoceze, duke u përpjekur të dëbojë Tradhtarët. Dorinda do të sjellë zjarrin në Tryezën e Rrumbullakët.

Ndërsa Crappie Lake ishte argëtues dhe zemërlehtë, një dramë në përzierje nuk do të dëmtonte. Kjo është arsyeja pse Dorinda duhet t'i bashkohet Sonjës dhe Luann për sezonin 2 të Crappie Lake.