Donna Kelce

Klea

Donna Kelce NUK dëshiron të ulet në suitën ‘Pricey’ në Super Bowl 2024 me Taylor Swift

Donna Kelce NUK dëshiron të ulet në suitën ‘Pricey’ në Super Bowl 2024 me Taylor Swift

Dona Kelce beson se ajo ka të ngjarë të bëjë brohoritje për djalin e saj nga tribuna gjatë Super Bowl të kësaj fundjave.

“Ju mund ta kuptoni se kutitë në Vegas janë shumë milionë dollarë, kështu që kam një ndjenjë që nuk jam në një kuti”, tha nëna e Travis Kelce gjatë një paraqitjeje të mëngjesit të së mërkurës në emisionin “Today”.

Ajo shpjegoi: “Kam një ndjenjë që jam në tribuna, për aq sa e di se jam në tribuna me të gjithë të tjerët sepse është një Super Bowl i kushtueshëm.”

Dona Kelce

71-vjeçarja i shmangu pyetjes kur prezantuesja, Hoda Kotb, e pyeti nëse do të ishte ulur me të dashurën superyllin e djalit të saj. Taylor Swift.

Dona Kelce

Dona bëri një bisedë për ndryshimin e banderolës së saj në Facebook në një foto festive pas lojës që përfshinte yllin e popit, të kapur pasi Kansas City Chiefs fitoi kampionatin AFC.

“Kjo ishte një foto ku të gjithë ne ishim aq të emocionuar që ishim në suitë, dhe ishim aq të emocionuar sa ata arritën në Super Bowl saqë ne sapo bëmë një fotografi të të gjithëve që ishin aty.” Dona shpjegoi, duke shtuar se “nuk ishte asgjë llogaritëse apo diçka e tillë.”

“Ishin të gjithë ata që po mbështesnin djalin tim, dhe unë isha shumë i lumtur që e vendosa atë foto në Facebook, po… kam disa [selfies with Taylor] aty-këtu,” ndau ajo.

Dona Kelce

Ndërkohë që mbetet e paqartë se ku Donaanëtarët e tjerë të familjes dhe/ose interesat e dashurisë do të ulen për lojën e madhe të kësaj fundjave, e fejuara e Christian McCaffrey, Olivia Culpo, thuhet se u përpoq të blinte një kuti pasi nëna e San Francisco 49ers pohoi se dyshja nuk mund ta përballonte atë.

“As të krishterë, çanta me para atje – as çanta parash Olivia [can afford a suite]”, tha Lisa gjatë një episodi të podcast-it të saj.

Dona Kelce

Të hënën, Christian mbylli përpjekjen e të fejuarës së tij, duke i thënë Extra në eventin Super Bowl LVIII Opening Night—“Ajo u përpoq, por nuk do të lejoj askënd të paguajë për të më parë mua duke luajtur. Më duhej ta eliminoja këtë.”

Lisa zbuloi se ajo ishte në gjendje të “negocionte” një zonë të rezervuar së bashku me tetë bileta për të parë luftën e 49-tës kundër Shefave.

Dona Kelce

Ajo shpjegoi – “Përfundimisht, ato janë jashtëzakonisht të shtrenjta… nuk e di nëse është Taylor Swift faktor, nuk e di nëse është hera e parë në faktorin Vegas, po ndodh kaq shumë.”