Dolores reagon ndaj Rachel Fuda duke hequr Terezën nga fotoja e aktorit

Klea

Dolores reagon ndaj Rachel Fuda duke hequr Terezën nga fotoja e aktorit

Amvise të vërteta të Nju Xhersit vajzat janë gjilpërë. Në rast se ju ka munguar, Rachel Fuda postoi një foto të kastit të RHONJ disa javë përpara premierës dhe preu një nga yjet, Teresa Giudicejashtë saj.

Kur Dolores Katania u shtyp për këtë në Watch What Happens Live, ajo tha se veprimet e Rachel kishin kuptim.

Rachel dhe Teresa janë në luftë në sezonin 14 të RHONJ

Kështu, në muajin prill, Rasheli postoi një foto në Instagram duke promovuar shfaqjen. Sllajdi i dytë i postimeve të saj paraqiste foton e aktorëve RHONJ me Tre të prerë dukshëm. Sipas Dolo, Rasheli po kthente goditjen që i ndodhi së pari.

“Do të doja që ajo të mos e kishte bërë, por ata ia kishin bërë këtë”, tha ajo. “Kjo u bë së pari. Nuk ishte e vogël; ishte hakmarrje.”

Ylli i realitetit vazhdoi, duke i thënë Andy Cohen se Teresa e hoqi Rachelin nga një grup fotografish gjatë epokës së sezonit 13. “Unë nuk jam i gatshëm të bëj të njëjtën gjë në të njëjtën kohë,” tha Dolores për postimin e Rachel, “sepse kjo ju bën gjithashtu të gabuar.”

A e do Rasheli vapën me Terezën?

Prerja e fotove ishte e mjaftueshme për të paralajmëruar fansat se gjërat mes Terezës dhe Rachel nuk shkojnë më mirë për sezonin 14. Dhe premiera e sezonit e vërtetoi këtë.

Pas përsëritjes së thashethemeve se John Fuda ishte një nga tregtarët më të mëdhenj të drogës në Bergen County, gjërat u shëmtuan, me Johnin që u largua dhe e quajti Housewife 14-sezonale “ka qenë”.

John lëshoi ​​​​një deklaratë për iPhone Notes pas episodit të së dielës mbrëma, duke pretenduar se Teresa po përpiqej të mjegullonte të ardhmen e tij me probleme nga e kaluara e tij. “Pavarësisht këtyre përpjekjeve, zoti Fuda mbetet i palëkundur në angazhimin e tij për integritet, ndershmëri dhe rritje personale”, thuhet në deklaratën e tij.

Mesa duket nuk do të ketë paqe mes këtyre dyve këtë vit.

Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në orën 8/7c.