Dolores Catania ngacmon një grindje 'tronditëse' të amvisave reale të Nju Xhersit

Klea

Dolores Catania ngacmon një grindje ‘tronditëse’ të amvisave reale të Nju Xhersit

Ngrihuni Amvise të vërteta të Nju Xhersit tifozët sepse sipas Dolores Katania, Sezoni 14 po vjen i nxehtë. Ose të paktën po vjen në vakët dhe episodet e fundit do të jenë të nxehta.

Dolores tashmë po ngacmon finalen e sezonit, gjë që mund të jetë ose jo problem. Dolo ishte në tapetin e kuq të People’s Choice Awards me bashkë-yjet Melissa Gorga dhe Margaret Josephs. Ajo foli për Access Hollywood rreth përfundimit të përleshjes së madhe të sezonit 14 të RHONJ.

Televizioni që duhet parë…

Zonjat ishin jashtë, gati për të pranuar një çmim për Reality Show të Vitit. Ndonëse këtë herë ata nuk morën një trofe të zbukuruar me mulli specash, Melissa mendon se banda do të marrë një tjetër dremitje vitin e ardhshëm. Nuk ka asnjë fjalë nëse Dolores do të përballet apo jo me dënim nga BFF Teresa Giudice për qëndrimin pranë kunatës së saj të ligë.

Të tre janë gati për të marrë ngjyrë të gjelbër me sezonin 14, por mendojnë se fundi i sezonit është një spektakël. Thënë kështu, çfarë thotë për pjesën tjetër të sezonit nëse episodi i fundit është pjesa më e mirë? Nuk e di, por mesa duket rrëzimi mes Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral ishte një gjë e tërë.

Për incidentin, Dolores tha: “Unë mendoj se ne jemi gjithmonë të shokuar kur diçka shpërthen si kjo, është tronditëse. Epo, nëse ka ndonjëherë një finale për të parë. Sigurohuni që të sillni të dashurat tuaja, të dashurit, bëni festën. Kjo është një orë, kjo është një festë e orës.”

Lufta mes Jenn A dhe Danielle shkaktoi një hetim të shkurtër nga Bravo dhe të dyja zonjat u ndaluan për një moment nga xhirimet. Në shtator 2023, nisën të dilnin raporte se të dy kishin një grindje intensive për një parukiere dhe një donacion të dyshimtë bamirësie nga Danielle.

Kur u pyet për këtë në BravoCon vitin e kaluar, Danielle tha: “Është për të ardhur keq. Isha shumë i zhgënjyer. Është një histori e madhe për t’u zbërthyer dhe shpresoj që publiku ta shikojë dhe të fitojë mirë.”

Sot mësova se ekziston një mundësi për “mirë” për të fituar në RHONJ. Kush e dinte?? Qëndroni të sintonizuar, kasti do të rikthehet me sezonin 14, megjithëse në kampe të veçanta, me shpresë në pranverën e 2024.