Teresa Guidice

Klea

Dolores Catania e RHONJ këndon lavdërimet e Teresa Giudice në mes të Aleancës Shake Up!

Dolores Catania e RHONJ këndon lavdërimet e Teresa Giudice në mes të Aleancës Shake Up!

Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll, Dolores Kataniangacmoi një sezon të 14-të të mbushur me dramë gjatë një paraqitjeje në tapetin rozë në MTV Video Music Awards.

Fox News u kap me Dolorese cila rrëmbeu mundësinë për t’i bërë një thirrje publike më të dashurës së saj, Teresa Giudice.

Dolores Katania

Dolores gjellë që fansat nuk do të “zhgënjehen” nga gjithçka që ka luajtur gjatë sezonit të xhirimeve. Thashethemet e fundit supozuan se drama e kastit shpërtheu në lojën vjetore bamirëse të softballit të yllit të realitetit.

Dolores peshonte gjithashtu te Terezes Dasma e gushtit 2022 me Luis Ruelas.

Teresa Giudice

Fansat mund ta mbajnë mend këtë Dolores qëndroi vetëm përkrah Tereza gjatë ceremonisë sepse RHONJ shap, Dina Manzou largua nga dasma në momentin e fundit.

Dolores Katania

Dolores shpërtheu se dasma ishte “gjithçka”, siç ishte Tereza. Ajo e përshkroi nusen si një “princeshë”, duke vënë në dukje se “dasma romantike” ishte “çfarë [Teresa] e merituar.”

Përçarja ndërmjet te Terezes shoqet më të mira vajza thuhet se rrjedh nga Dolores’ vendimi për të shkruar një letër që mbështet lirimin e vitit 2021 të e Dinës ish-bashkëshorti i burgosur, Tommy Manzopasi u arrestua për koordinimin e një depërtimi dhe sulmi të dhunshëm ndaj Dina dhe bashkëshorti i saj aktual, David Cantin.

Dina Manzo

Caroline Manzo, e Dinës motra e larguar me të cilën është martuar Tommy’s vëlla, Albert Manzoka nxitur edhe lirimin e ish kunatit të saj ndërsa ai ishte pas hekurave. e Caroline veprimet thuhet se çuan në një grindje mes motrave.

Dolores Cantania

Shumica e ndjekësve të historisë e dinë këtë Karolina mbrojti për Tommy, por Dina më vonë zbuloi se Dolores gjithashtu bëri fushatë për lirimin e tij.

Dina Manzo dhe Dave Cantin ishin në fakt të pranishëm kur Luis ia bëri pyetjen gruas së tij të ardhshme në Greqi, në tetor 2021. Propozimi u vu në pah nga xixëllonjat, qirinjtë, trëndafilat, një violiniste dhe fishekzjarrë. Grupi darkoi me karavidhe, levrek dhe bërxolla qengji në restorantin e resortit, Nama, duke festuar fejesën deri në orën 5 të mëngjesit.

“Ishte absolutisht e shkëlqyer,” tha një burim NJERËZITnë atë kohë. “Shfaqja koreografike e fishekzjarreve ndriçoi një shenjë ‘Marry Me’ si Lui u ul në njërin gju. Tereza u befasua plotësisht.”

Dolores Katania

Ne prill, RHONJ yll, Jackie Goldschneider, dished se një përleshje filloi mes Dolores dhe Tereza përpara Tereza dhe Luis’ Festa e fejeses.

“E kam dëgjuar këtë Dolores dhe Tereza u përlesh dhe për këtë arsye ajo nuk ishte në festën e fejesës. Xheki tha gjatë një episodi të RHONJ: Pas shfaqjes.

“Unë mendoj Dolores u dëgjua duke thënë diçka dhe Tereza e morën vesh dhe u grindën për këtë.” Mos harroni, rregulli kryesor i të qenit në te Terezes Ana e mirë është të mos kesh kurrë një opinion që ndryshon nga i saji.”

Jackie Goldschneider

Melissa Gorga thirri, duke e konfirmuar këtë Dolores dhe e Dinës marrëdhënia ishte e tensionuar për shkak të Dolores’ miqësi e ngushtë me Caroline Manzo. Ajo shtoi se Dolores fillimisht nuk u përfshi as në listën e të ftuarve.

“Ajo u shtua në raundin e dytë të ftesave. Unë besoj Dina duhej të merrte pjesë, por kur ajo refuzoi, Dolores iu kërkua të zinte vendin e saj,” Melisa shpjegohet.

Dolores Katania

Gjithashtu në RHONJ Lajme, Danielle Cabral ka rikalibruar besnikërinë e saj, duke zgjedhur të përafrohet me Margaret Josephs dhe Melissa Gorga. Kjo vjen pavarësisht nga sulmet shqetësuese personale nga Margaret sezonin e kaluar, i cili u largua Danielle në gjendje paniku dhe tronditjeje.

Danielle Cabral

Duke iu nënshtruar presionit të konsiderueshëm dhe një sërë reagimesh negative nga fansat në lidhje me mbështetjen e saj ndaj Terezës, Danielle është nxitur të kërkojë strehim me Margaret dhe Melisa.

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 është aktualisht në prodhim.