Djali i Lisa Barlow, Jack Barlow largohet nga misioni në Kolumbi

Klea

Djali i Lisa Barlow, Jack Barlow largohet nga misioni në Kolumbi

PËRDITËSIM: Lisa konfirmoi në X, i njohur më parë si Twitter, se viza e Jack ishte vonuar. Duket se misioni i tij në Kolumbi është ende i vendosur për të vazhduar! Raporti origjinal vijon…

Jo çdo ditë po ndjekim thashethemet për vendndodhjen e një adoleshenti, por këto thashetheme janë thjesht shumë të mira për t’u injoruar.

Në sezonin 4 të The Real Housewives of Solt Lake City, tregimi kryesor për Lisa Barlow është djali i saj, Jack Barlow, vendosi të niste një udhëtim misionar dy-vjeçar. Ai tha, “Fudge College” dhe gjeti një rrugë tjetër për të ndjekur pas diplomimit të shkollës së mesme.

Barlows organizuan një festë të madhe për të njoftuar se ku Jack ishte “thirrur” për të shërbyer. Ishte sikur po merrte ftesën e tij në Hoguorts apo diçka tjetër, dhe të gjithë dukeshin të emocionuar që iu caktua Bogota, Kolumbi si vendndodhja e tij e misionit. Megjithatë, Lisa bëri një koment të çuditshëm në intervistën e saj rrëfimtare, ku tha se Jack mund të vidhte me armë çdo ditë ndërsa jetonte atje. Sigurisht, ajo pretendoi se njihte dikë që kishte atë përvojë. Sigurisht, Lisa.

Tani, duket sikur ai nuk mund të ishte transferuar në Kolumbi në fund të fundit. Një përdorues i Reddit pretendoi se e kishte parë Jackin në një TJ Maxx në Tustin, Kaliforni. A supozohet të jenë Mormonët Maxxinistas gjatë misioneve të tyre?

Kolegji fudge dhe misioni i Jack Barlow në Kolumbi

Kredia e fotografisë: @lisabarlow14 përmes Instagramit

“Sapo pashë Jack Barlow në TJ Maxx/Home Goods në Tustin, CA. Ai kishte veshur distinktivin e tij LDS dhe ishte me një djalë tjetër misionar, “shkroi përdoruesi i Reddit. “Unë mendoj se Lisa nuk e la të shkonte në Kolumbi për misionin e tij. Në vend të kësaj, ai shkoi në Irvine/Tustin (fjalë për fjalë një nga qytetet më të sigurta në të gjithë Shtetet e Bashkuara).

Ka vetëm disa shpjegime logjike për këtë shikim të përfolur të Jack Barlow. Ai ose ka një binjak të humbur prej kohësh duke vrapuar nëpër Orange County, i cili i pëlqen shumë dyqanet me zbritje, ose nuk shkoi në Kolumbi në misionin e tij. Cila eshte?

Posteri në Reddit supozonte se Lisa ishte pas këtij ndryshimi të minutës së fundit. Megjithëse Lisa është Mormon 2.0, nuk do të kishte kuptim që ajo të ishte në gjendje të thërriste kishën dhe t’u thoshte ta ricaktojnë misionin e tij në diku tjetër – përveç nëse fama e saj televizive e realitetit i ka sjellë asaj një tërheqje shtesë rreth kishës.

Në Reddit, disa përdorues teorizuan se ai mund të jetë në shtet për shkak të problemeve me vizën e tij. Mund të jetë gjithashtu aq e thjeshtë sa kisha të ricaktojë misionin e Xhekut me dëshirën e tyre. Sido që të jetë, komenti i Lizës për rreziqet e Kolumbisë e bën të gjithë këtë të duket paksa e çuditshme. Ne do të kemi nevojë për Andy Cohen për ta sqaruar këtë në ribashkimin e RHOSLC.

Ndërkohë, episodet e reja të Real Housewives of Salt Lake City transmetohen në Bravo, të martën në orën 8/7c.