Albie Manzo

Klea

Djali i Caroline Manzo, Albie dhe gruaja e tij, Chelsea parashikojnë ardhjen e fëmijës së parë

Djali i Caroline Manzo, Albie dhe gruaja e tij, Chelsea parashikojnë ardhjen e fëmijës së parë

Caroline Manzo’s djali me i vjeter, Albie Manzo dhe gruaja e tij, Chelsea Manzojanë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Çifti njoftoi lajmin e tyre të madh të hënën, duke shkruar në një postim të përbashkët në Instagram: “Më e mira nuk ka ardhur ende. Mezi pres të të takoj ty vogëlushin e dashur Manzo që vjen shtatori 2024.”

Albie Manzo

Çifti e shkroi njoftimin e tyre krahas një imazhi të një fotografie të sonogramit me kornizë, të vendosur në një shportë me lule pranverore dhe gjelbërim.

I mëparshmi “Amvise të vërteta të Nju Xhersit” Ylli ndau të njëjtën foto në llogarinë e saj në Instagram, duke shkruar: “Ndërsa numërojmë bekimet tona, sot shtojmë një tjetër. Mezi presim të të takojmë, simite jonë e vogël me kanellë. Urime @chelseajmanzo @albiemanzo!!!!!”

Albie Manzo

Albie dhe Chelsea-t Lajmi i lumtur vjen katër muaj pasi dyshja u martuan në një ceremoni ekstravagante në Itali.

Çifti, i cili filloi të takohej në vitin 2019, doli publikisht me romancën e tyre në dhjetor të atij viti, duke postuar një foto Krishtlindjesh të shkrepur në New York City. Albi, 37, i propozoi Chelsea në prill 2023.

Albie Manzo

Albie vendosi skenën duke i thënë gruas së tij të ardhshme se do të merrnin pjesë në një darkë ditëlindjeje për babain e tij, por Chelsea shpejt e gjeti veten duke shijuar festën e saj të fejesës.

“Big i bërtet Big Al për goditjen në atë që supozohej të ishte festimi i darkës së tij të ditëlindjes.” Chelsea ka shkruar një postim në Instagram. “Të premtojmë se përfundimisht do t’ju dhurojmë disa foshnja të mëdha.”

“Ajo tha po!!!!” Caroline, 62, shkruante në Instagram në atë kohë. “Urime për [Albie Manzo] dhe [Chelsea DeMonaco] për fejesën e tyre! Ne ju duam të dyve pak dhe jemi të emocionuar për këtë kapitull të ri në të gjithë jetën tonë. Këmbanat e dasmës do të bien!!!!”

Albie Manzo

Shtesa e re do të jetë e Caroline nipi i dytë, si vajza e saj, Lauren Manzo35 vjeçe, ndan vajzën 7-vjeçare, Marchesa, me bashkëshortin e saj të larguar, Vito Scalia.

Scalia paraqiti kërkesë për divorc në shtator 2023, duke përmendur “ndryshime të papajtueshme”. Lauren më vonë u tha fansave dhe ndjekësve të tronditur se marrëdhënia e tyre kishte “mbaruar për një kohë të gjatë”.

Albie Manzo

“Deri tani ju djema keni parë lajmet që kanë dalë, [and I] thjesht dua t’ju bëj të ditur djema se ne jemi të gjithë mirë, “shpjegoi ajo.

“Unë dhe Vito e duam dhe e respektojmë njëri-tjetrin dhe vazhdojmë të ecim përpara si familje. Lauren shtuar. “Gjithçka që ka rëndësi për ne është që vajza jonë të jetë e lumtur dhe e shëndetshme. Privatësia e saj është e rëndësishme për ne.”

Lauren duket se është në marrëdhënie të mira me ish-in e saj, pasi të dy morën pjesë Albie dhe Chelsea-t Dasma e tetorit.

Karolina ndan tre fëmijë, Albi, Lauren dhe Christopher, me bashkëshortin, Albert Manzo lll.