Dita Von Teese Furious Rreth Dramës Reality Von Tease të RHOSLC

Klea

Dita Von Teese Furious Rreth Dramës Reality Von Tease të RHOSLC

Pas përfundimit tronditës të Amvisat e vërteta të Solt Lake City Sezoni 4, Realiteti Von Tease është emri në buzët e të gjithëve.

Gjatë finales, Monica Garcia u demaskua si një nga njerëzit që qëndronin pas llogarisë së trollit që kishte tërhequr zvarrë të gjithë amvisat e Salt Lake City për vite me radhë. Ndërsa të gjithë jemi plotësisht të zënë me gojën për zbulimet e RHOSLC, ka një person që definitivisht nuk po qesh, dhe ky është Dita Von Teese.

Sapo u transmetua finalja e Sezonit 4, ajo shkoi në mediat sociale për të shprehur shqetësimin e saj se ishte frymëzimi pas llogarisë së trollit tashmë famëkeq.

Von Tease vs Von Teese

Reality Von Tease supozohet të jetë një shfaqje me emrin skenik të Ditës. Plus, ata huazuan edhe foton e Ditës për ta përdorur si foto të profilit në llogarinë e trollit. Disa njerëz mund ta gjejnë humorin në këtë, por Dita nuk e mendon se është qesharake. Kur mësoi për llogarinë e trollit, ajo mori Dita Von Pissed. Ajo shkoi në Instagram Stories dhe u bëri thirrje ndjekësve të saj që ta raportojnë atë.

“Ju lutemi raportoni këtë faqe @realityvontease për përdorimin e fotografisë sime për profilin e tyre. Me sa duket është duke u përdorur edhe në @bravotv tani”, ka shkruar këngëtarja burleske.

Në një tjetër postim, Dita ka sqaruar se nuk shikon RHOSLC. Ajo thjesht është e mërzitur që llogaria përdori foton e saj dhe u lut njerëzve që ta raportojnë atë. Ju do të mendonit se ajo do të kishte gjëra më të mëdha për t’u shqetësuar, por me sa duket ky është prioriteti i saj kryesor për momentin.

Ndërkohë, Monika drejtoi një Live në Instagram dhe tha se nuk e njihte emrin “Dita Von Teese”. Pas gjithë kësaj, ajo nuk e kapi as referencën. Pra, duhet të ketë qenë një nga bashkëpunëtorët e tjerë të saj brilantë që e shpiku emrin. Sido që të jetë, ndoshta është koha që Reality Von Tease t’i nënshtrohet një ribrendimi tani që kopertina e tyre është shpërthyer.

Ka akoma më shumë sekrete për të zbuluar gjatë ribashkimit me tre pjesë, dhe Real Housewives of Solt Lake City vazhdon të martën në orën 8/7c.