Diçka rreth menusë së saj u zbulua

Klea

Diçka rreth menusë së saj u zbulua

Ariana Madix dhe Katie Maloney kanë zbuluar të tyren Diçka rreth saj menu, me një ëmbëlsirë të shijshme të disponueshme për pothuajse këdo që përfshihet në listën e ofertave të ditës së hapjes së dyqanit të sanduiçëve. Ndërsa Something About Her nuk hapet zyrtarisht deri më 22 maj, dyqani i sanduiçëve do të shijojë një numër lansimesh të buta deri në atë datë, duke lejuar disa nga fansat më besnikë të çiftit të provojnë shijet e tyre para kohe.

Të gjithë sanduiçët që ofrohen në Something About Her vijnë me një shtizë turshi – informacion i rëndësishëm! Ato gjithashtu mund të bëhen sallatë nëse jeni duke reduktuar karbohidratet.

Çmimet variojnë nga një gjalpë kikiriku dhe pelte prej 8 dollarësh, deri në një sanduiç prej 19 dollarësh të quajtur Cameron. Ajo vjen në një ciabatta fshatare dhe përfshin aioli hudhër, sallam genoa, soppressata, mortadella, speca të kuq të pjekur, domate të thara në diell, pepperoncinis, qepë të kuqe, provoloni të tymosur, marmelatë me qepë balsamike të bërë në shtëpi dhe borzilok të freskët, së bashku me rukolë të freskët me limon, kripë , dhe piper.

Sidoqoftë, nëse jeni duke kërkuar për një opsion vegan, do të dëshironi të shkoni me The Kerry. Kjo është sallata “ton” e bërë me qiqra, së bashku me thekon leshterik, kopër të marinuar, limon të konservuar, ullinj kalamata, gjethe kopër dhe marule të çmuar, në bukë me grurë të thekur.

Personalisht, do të shkoja për The Reese. Kjo është sallata e pulës së shefit, mustardë balsamike e vogël dhe marule e çmuar në bukë me grurë. E thjeshtë, por e shijshme. Do t'ju kthente 16 dollarë. Ose Viola, e cila është gjeldeti i tymosur, majonezë çipotle, piper i kuq i pjekur, reçel me qepë balsamike shtëpie, gouda të tymosur, kastravec të rruar dhe qepë të kuqe, mbi një brumë kosi të artë të pjekur në skarë.

Unë nuk jam jargë, ju jeni!

Më në fund, pas një sërë pengesash, është mirë të shohësh Ariana dhe Katie duke u përgatitur për të hapur dyert e Diçka rreth saj. Gishtërinjtë e kryqëzuar është një sukses i madh!

Vanderpump Rules vazhdon të martën në Bravo dhe është në dispozicion për t'u transmetuar në Peacock.