Dhurata për fëmijën e Andy Cohen për nënën e re Kate Chastain

Klea

Dhurata për fëmijën e Andy Cohen për nënën e re Kate Chastain

Ish merak i shefit të poshtë kuvertës Kate Chastain kishte disa dete të trazuara duke u përshtatur me amësinë. Por tani duket sikur ajo dhe djali i saj janë në një rutinë.

Në maj, Kate njoftoi lindjen e djalit të saj në Instagram. “Nisje e vështirë: Sullivan Cay”, ka shkruar ajo një foto me djalin e saj.

Kate ka marrë dhurata të mrekullueshme për fëmijë nga Bravolebrities. Tani Andy Cohen ka treguar se çfarë i ka dërguar mamasë së re. Fleta e mashtrimit të Showbizit ka detajet.

Kjo është një shaka e bukur për fëmijë

“I dërgova një nga dhuratat e mia të preferuara, që është një Doona. Është një karrocë e palosshme që kthehet në ndenjëse makine,” tha Andy. “Dhe kështu, unë i dërgova asaj atë, dhe ajo është e mrekullueshme.” Një Doona, e cila është e sigurt për të sapolindurit, mund të bëjë kthesa 360 gradë. Kjo karrocë e qetë do t’ju kushtojë rreth 550 dollarë. Ka mbulesa të sediljeve të makinës dhe shtesa të tjera.

Sullivan i vogël mori gjithashtu dhurata nga disa nga bashkë-yjet e Kate në The Traitors. “Cirie [Fields] ajo ishte në Traitors on Peacock me mua – ajo fitoi Traitors – ajo ishte një nga të parat që më dërgoi një dhuratë dhe më dërgoi veshje të mrekullueshme, të papërlyera Ralph Lauren, “tha Kate. Sullivan është një fëmijë me stil.

“Kam marrë La Mer nga Brandi Glanville. Ajo tha: ‘Do të marrësh dhurata për fëmijë nga të gjithë, kjo është për ty. Qëndroni të jeni një MILF’”, shtoi Kate. Krejtësisht në markë për Brandi.

Lidhja mbi krimin

Ndërsa alumja e Below Deck nuk është e sigurt nëse dëshiron të zgjerojë familjen e saj, ajo po shijon rutinën e saj me Sullivan. “Jam i lumtur të raportoj se ne kemi sh*t tona së bashku këtu. Dhe më në fund po futemi në një rutinë, “tha Kate në një TikTok. “Në mëngjes, pasi shijojmë episodin tonë të Dateline në shtrat, Sullivan e do Dateline, është e preferuara e tij. Kur isha shtatzënë e dëgjoja në një lak, kështu që ‘Vrasje! Trupi i pajetë u vra!’ Kjo e qetëson atë, kështu që është argëtuese.”

“Por më pas ai shkon në shkollën e vizionit. Mendova se isha një nënë e keqe. Por gjithashtu doja të përdorja përsëri krahët e mi”, shpjegoi ajo. “Por më pas miku im që është mjek i syve e pa këtë në historinë time në Instagram dhe tha: “O zot, punë e mirë mami, jam shumë i impresionuar. Këto janë ushtrimet më të mira për sytë që mund të bëni për foshnjën tuaj.’ Pra, ai do të ketë vizionin më të mirë ndonjëherë”, shtoi Kate.

Duket sikur Kate po e vret si nënë!

Ndërkohë, mund të kapni Below Deck Down Under të hënën në orën 8/7c në Bravo.

NA THONI – ÇFARË MENDONI PËR DHURATËN E ANDY-t? ÇFARË MENDONI PËR RUTINËN E RE TË KATE DHE SULLIVAN?