Mama June

Klea

Dhëmbët e Mama June janë ‘kalbur’ pasi shpenzoi 40 mijë dollarë për fasetat!

Dhëmbët e Mama June ‘të kalbur’ pasi shpenzoi 40 mijë dollarë për fasetat

June Shannon ngjalli shqetësim për shëndetin e dhëmbëve të saj, pasi ndau një video TikTok gjatë udhëtimit të saj të fundit në Covington, Georgia.

Në fillim të këtij muaji, Mama qershor shkoi në platformë për t’u treguar fansave të saj një mori ëmbëlsirash dhe akulloresh të blera nga familja e saj nga një dyqan ëmbëlsirash të quajtur Scoops. Të “Mama June: Kriza familjare” Ylli u foli fansave dhe ndjekësve për rëndësinë e mbështetjes së bizneseve të vogla, por ishin dhëmbët e saj të kalbur që tërhoqën vëmendjen e fansave.

Mama qershor

Ndjekësit e shqetësuar folën për videon shqetësuese në një temë të Reddit mbi këtë temë.

Përdoruesi tha: “Dhëmbët e saj të kalbur ndoshta janë për shkak të higjienës së tmerrshme.”

Një i dytë u shënua – “Ato duken disi të bardha, thjesht të kalbura dhe gri.”

Mama qershor

Një person i tretë vuri në dukje: “Fresetat me siguri mund të duken të pakëndshme nëse nuk kujdeseni për to.”

Një tjetër kritik shtoi – “Duhet të jesh një lloj tjetër johigjienik.”

Disa përdorues e mbrojtën yllin e WeTV, duke pretenduar se njollat ​​në dhëmbët e saj ishin nga ngrënia e ëmbëlsirave në pastiçeri.

Mama qershor

Përsëri në nëntor 2020, qershor shkoi në Instagram për të treguar buzëqeshjen e saj të re shkëlqyese – e cila zuri vendin e “dhëmbëve të saj të prishur”.

qershor shpjegoi transformimin e saj dentar dhe zbuloi se i dashuri i saj i atëhershëm, Geno Doak, iu nënshtrua të njëjtës procedurë. Puna dentare e dyshes u krye nga një ekip në Beverly Hills Dental Lab Inc.

Në fillim të këtij muaji, qershor mohoi akuzat se ajo kishte përsëritur drogën pasi u shfaq e pavarur dhe e droguar në një video të drejtpërdrejtë.

Mama qershor

Ylli i realitetit tha se ajo po gatuante ndërsa urrejtur për urrejtës, sipas një raporti nga TMZ. Ajo pretendoi se duhej të përkulej për të bërë komente për shkak të verbërisë në njërin sy. Ajo këmbënguli se ishte e pastër dhe e matur pasi u godit me reagime të forta për videon e TikTok, gjatë së cilës ajo u përfol për trollët në internet.

Mama qershor

Në mars 2019, qershor u arrestua krahas Geno Doak mes varësisë spirale nga droga. qershor dhe Geno u arrestuan për posedim të lëndëve narkotike vitin e ardhshëm. Ata u vizituan në rehabilitim së bashku, por u ndanë në gusht 2021.

qershor humbi më pas kujdestarinë e vajzës së saj më të vogël, Alana “Honey Boo Boo” Thompson. Në vitin 2022, gjykata vendosi e Alanës motra e madhe, Lauryn “Pumpkin” Efirdkujdestaria e vetme e te miturit.

qershor me sa duket ka punuar për të rifituar jetën e saj dhe për të përmirësuar marrëdhëniet me fëmijët e saj, vitet e fundit.

Mama qershor

Sezoni i ardhshëm i “Mama June: Kriza familjare,” do të përshkruajë kalimin e trishtë të e qershorit vajza e madhe, Anna “Chickadee” Cardwell, i cili luftoi me karcinomën e veshkave për dhjetë muaj. Ajo ishte vetëm 29 vjeç. Muajin e kaluar, qershor iu dha kujdestaria e përkohshme e e Anës fëmija më i madh, Kaitlynmenjëherë pas vdekjes së vajzës së saj.

Mama Qershor: Kriza Familjare premierë në shkurt në WeTV.