Detajet Tori Spelling Lufta 'si bishë' që çoi në divorc

Klea

Detajet Tori Spelling Lufta 'si bishë' që çoi në divorc

Kjo është një rrëmujë e vërtetë. Tori Spelling po hapet për atë që më në fund e shtyu atë të paraqesë kërkesë për divorc Dean McDermott. Pas 17 vitesh martesë, rezulton se ata patën një grindje të keqe pikërisht përpara se ajo të hiqte prizën në martesën e tyre. Sipas Torit, ishte “si bishë”.

Dy yjet e realitetit kanë vite që kanë probleme me martesën, kështu që nga ana tjetër, ishte e lehtë të supozohej se diçka e keqe kishte ndodhur mes tyre. Tani, ne po marrim të gjitha detajet falë podcast-it të ri të Torit, Misspelling. Ajo e nisi sipërmarrjen e saj krejt të re duke ndarë një sërë detajesh të sinqerta rreth ndarjes së saj me Dean.

Duke bërtitur, duke bërtitur dhe duke thyer patate

Në podcast, Tori pikturoi në mënyrë të përsosur skenën se si përfundoi lufta e tyre përfundimtare. Ajo ishte ulur, duke shijuar paqësisht një patate të pjekur të mbushur nga Wendy's. Me sa duket, Dean e ndërpreu seshin e saj me patate me disa marrëzi. Ajo tha se ai komentoi se si ai ishte “i sëmurë duke marrë sh-t e saj”. Pas kësaj, Tori e humbi plotësisht. Ajo tha se hodhi “posedimin e saj të çmuar” të një patate në mur dhe lëshoi ​​një ulërimë që “nuk ishte e bukur”.

“Kjo ulërimë gutturale doli nga unë,” shpjegoi Tori. “Nuk ishte as një ulërimë seksi si vrapimi në një film horror. Ishte si bisha.”

Ajo vazhdoi, “Nuk kam parë kurrë një patate të pjekur të fluturojë kështu. Më lejoni të them vetëm, ishte patate mur më mur. Ishte në furrë. Ishte kudo.”

Megjithëse Tori bëri kërkesë për divorc, ajo tha në podcast se ishte Dean ai që hoqi fjalën D i pari. Ndodhi menjëherë pas debatit. Tori tha se i la patatet në mur dhe u mbyll në dhomën e gjumit. Më pas, Dean erdhi duke goditur derën dhe përfundimisht mori rrugën dhe i tha asaj se ishte koha për ta hequr dorë.

“Ai hyri dhe ishte shumë, shumë i mërzitur,” kujton Tori. “Dhe ai tha, 'Unë dua një divorc. Kjo ka mbaruar.' Dhe unë thashë: 'Në rregull. E madhe. NE RREGULL.'”

Në dosjen e divorcit të Torit, ajo kërkoi mbështetje bashkëshortore dhe kujdestarinë e vetme të të pesë fëmijëve të tyre. Detajet e divorcit ende nuk janë vendosur, kështu që një incident si ky me hedhjen e patates ndoshta nuk është pamja më e mirë për Torin. Qëndroni të sintonizuar për më shumë mbi këtë dramë divorci.