Ubah Hassan

Klea

Detaje rreth yllit të ‘RHONY’, burrit të bardhë të pasur të Ubah Hassan dhe pse gratë duhet të jenë xheloze!

Detaje rreth yllit të ‘RHONY’, burrit të bardhë të pasur të Ubah Hassan dhe pse gratë duhet të jenë xheloze!

Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut yll, Ubah Hassane bëri të qartë se donte të ruante lidhjen me të dashurin, Oliver Dachsel, nën radar, pasi la të kuptohet për një jetë të fshehtë dashurie gjatë xhirimeve të sezonit 14.

“Ai është shumë privat për shkak të punës së tij. Ubah shpjeguar gjatë Pjesës 1 të serialit të ribashkimit, i cili u transmetua më 22 tetor.

Ubah Hassan

Ubah bëri paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq përkrah Dachsel, të cilin ajo e quajti “Z. Connecticut” në kamera, disa ditë pas transmetimit të episodit. Çifti doli së bashku për të marrë pjesë në galën e vjeshtës të Teatrit Amerikan të Baletit 2023 në Lincoln Center në New York City.

Ubah Hassan

Dachsel është me origjinë nga Gjermania dhe aktualisht banon në Connecticut. Ai u diplomua në Shkollën e Menaxhimit të WHU – Otto Beisheim në Gjermani në vitin 2006, sipas LinkedIn-it të tij. Bankieri i investimeve shërbeu në ushtrinë e vendit të tij të lindjes në 2001. Dachsel filloi karrierën e tij financiare me Deutsche Bank në zyrën e tyre në Frankfurt përpara se të transferohej në Londër pas dy vjetësh. Ai zbarkoi në NYC në korrik 2011. Ai ka shërbyer si drejtor menaxhues i Jeffries që nga gushti 2016.

Ubah Hassan

Ubah foli për People gjatë natës së çiftit, duke ndarë më shumë detaje si u lidh ajo me Dachsel.

Ajo tregoi se të dy u takuan “nëpërmjet miqve” dhe kanë qenë së bashku për “mbi një vit”.

Ajo u tall: “Dua të them gjëra të tilla si, “Ne u takuam në Tinder ose Bumble”, por jo në të vërtetë.”

Ubah fillimisht e referoi lidhjen e saj në fund të sezonit, pasi bashkëshorti i bashkë-yllit, Sai De SilvaDavid Craig, pyeti pse ishte beqare.

Ubah Hassan

Ubah tha në heshtje, “Unë jam mirë”, ndërsa tregonte Sai fotot e burrit të ri në jetën e saj.

“Meqenëse Davidi është kaq kurioz, unë do t’i tregoj gruas së tij se çfarë po ndodh në iPhone tim.” Ubah tha në një rrëfim. “Është shumë e shijshme.”

Ubah Hassan

Ubah vuri në dukje se ajo dëshironte ta mbante private romancën e saj të re sepse ishte “shumë e re” dhe ajo nuk “donte energjinë e askujt tjetër”.

“Unë thjesht dua të marr vendime për veten time dhe Sai mund të mbajë një sekret”, tha ajo.

Sai nuk mbajti e Ubahut sekret, në vend të kësaj t’ua shpërndajë informacionin bashkë-ylltarëve, Erin Lichy dhe Brynn Whitfield.

Ubah Hassan

Episodi i mëposhtëm u shfaq e Brynn festa e ditëlindjes, gjatë së cilës ajo bërtiti si Ubah ndërsa ajo mori një telefonatë nga Dachsel – “Hej Ubah, Kam dëgjuar se ke një burrë në Konektikat,” duke zemëruar shokun e saj të aktorit.

“E gjithë gjëja ishte konfidenciale, kështu që ajo duhet të ketë dëgjuar Sai,Ubah shpjegohet në një intervistë. “Por për Brynn për të përmendur një pjesë të kësaj, unë jam si b—- ju nuk e meritoni një ditëlindje, ne duhet t’ju çojmë në McDonald’s drive-thru, dhe pa patate të skuqura për ju.”

Ubah Hassan

e Ubahut shoqet e hedhura të gjithë shpërthyen Dachsel gjatë ribashkimit, pavarësisht fillimit të tyre me gunga. Pritësi, Andy Cohen, thirri e Ubahut e bukura “e gjatë dhe e pashme”, dhe zonjat ranë dakord.

“Ai është njeriu më i bukur, me të vërtetë dhe shumë i pashëm.” Erin tha.

Sai tingëlloi – “Ai është shumë i dashuruar me të. Ai ka shkëlqim në sytë e tij.”

Ubah Hassan

Jessel Taank ndau — “Ai është homologu i përsosur i Ubah. Ai është i durueshëm, ai është i dashur. Ai thjesht e shikon atë sikur ajo është një art në një muze.”