Detaje për shikimin e ribashkimit të sezonit 4 të RHOSLC

Klea

Detaje për shikimin e ribashkimit të sezonit 4 të RHOSLC

Nëse Amvise të vërteta të Solt Lake City Përfundimi i sezonit 4 ju la me një nofull të hapur, të pavarur, po ashtu. Më shumë tregime të egra ndodhën vetëm në këtë episod sesa disa seriale kanë parë në një sezon të tërë. Së pari, Monica Garcia zotëroi rolin e saj në llogarinë e trollit në Instagram të Reality Von Tease. Më pas, Heather Gay më në fund zbuloi se ishte me të vërtetë Jen Shah ajo që i kishte errësuar syrin sezonin e kaluar.

Për rekord, Jen iu përgjigj këtij zbulimi nga burgu. Ajo ka kohë. Në thelb, Jen mohoi t’i kishte dhënë Heather një sy të zi, por ajo është një mashtruese e dëshmuar, kështu që, meh. Për fat të Heather, ribashkimi është i radhës, kështu që koha e saj për të zbuluar edhe më shumë fakte rreth kësaj historie misterioze që duket se nuk vdes kurrë po vjen.

Sa i përket postsezonit të këtij cast-i, uluni me Andy Cohen, gjithçka fillon të transmetohet javën e ardhshme. Për fat të mirë, Bravo sapo na ka nxjerrë orarin e tyre, me disa gllënjka të vogla çaji të derdhura në dorëzim. Pra, përgatitni koktejet tuaja Vida dhe peliçet e rreme dhe kini parasysh këto detaje të shikimit për ribashkimin e sezonit 4 të RHOSLC.

Ribashkimi RHOSLC do të jetë i gjatë me shumë episode

Kur ka një tepricë të dramës për të zbërthyer, duhet dhënë shumë kohë. Në total, ky kast përbëhet nga shtatë gra. Të gjitha këto zonja kanë mish viçi dhe kocka për të diskutuar dhe ndarë, ndërsa Andi bën çmos për t’i çuar gjërat përpara sipas nevojës. Për fat, ose për fat të keq për të, ribashkimi i Sezonit 4 të RHOSLC do të zhvillohet gjatë tre episodeve, sepse rrjeti e di që “thashethemet dhe neveritë” ishin, mirë, shumë.

Detajet e shikimit të ribashkimit të RHOSLC

Sa për këtë ribashkim 3-pjesësh:

  • Pjesa I transmetohet të martën, më 9 janar.
  • Pjesa 2 do të transmetohet javën në vijim, të martën, më 16 janar.
  • Pjesa 3 do të përpiqet t’i mbyllë gjërat të martën, më 23 janar.

Secila prej këtyre shfaqjeve do të fillojë në 20:00 ET/PT në Bravo. Për ata që nuk kanë kabllo, këto episode do të vihen në dispozicion për transmetim në Peacock ditën tjetër. Nëse kjo është rruga juaj, atëherë të mërkurat e 10 janarit, 17 janarit dhe 24 janarit, secila në orën 6 të mëngjesit ET, janë detajet tuaja të shikimit për ribashkimin e Sezonit 4 të RHOSLC.

Një pikë çaji nga çdo pjesë e ribashkimit RHOSLC

Dhe tani për pjesën tonë të preferuar, çajin. Nuk mund t’ju tregojmë gjithçka. Megjithatë, ne të paktën mund t’ju japim më shumë informacion sesa Robert Jr. i jep nënës së tij, Mary Cosby. Seriozisht, si nuk e dinte Maria nëse djali i saj LIVE-IN ishte i martuar…?

Gjithsesi, gjatë Ribashkimit RHOSLC, Pjesa 1, gratë do të ribashkohen në një skenë zanore të mbuluar me borë të rreme në New York City, duke u bashkuar me Andin për një bisedë të vogël. Që andej, karrigen e nxehtë do ta ketë Monikën, e cila do të tregojë më shumë për lidhjen e saj 18-mujore me kunatin.

Monica gjithashtu do të trajtojë shkishërimin e saj nga kisha Mormone, ndërsa do të prekë kohën e saj të kaluar si informatore në rastin e mashtrimit të Jen-it. Në lajme të tjera, Angie Katsanevas do të flasë për lidhjet e saj të supozuara me mafian greke, duke u përpjekur gjithashtu të qëndrojnë në një noton pishinë i konsiderojnë përgjegjëse Monica dhe Meredith Marks për thashethemet e tyre që përfshijnë seksualitetin e burrit të saj.

Kur të transmetohet RHOSLC Reunion Part 2, Monica do ta gjejë sërish veten përsëri në sediljen e nxehtë. Këtë herë lotët do të bien, pasi Monika do të trajtojë marrëdhënien e saj toksike me nënën e saj. Duke kaluar nga lotët në zemërim, Angie dhe Monica do të luftojnë për ngjarjet e papara nga Pashkët Greke, ku shpresojmë se do të mësojmë se fëmijët e Monikës ishin në katin e poshtëm, jo ​​të pranishëm për zënkën e Monikës me gjyshen e tyre. Në mënyrë të egër në mbrojtje të Monikës do të jetë Mary, e cila do të shfaqet gjatë Pjesës 2 për të zbuluar gjithashtu pozicionin e saj me këtë kast.

Për në fund, RHOSLC Reunion Pjesa 3 do të jetë më e nxehta. Këtu, pranimi i syrit të zi të Heather-it sheh pyetje të rënda nga Andy dhe kastë, ndërsa Monica mbetet në mbrojtje për llogarinë e saj sekrete të blogimit.

Jemi brenda.

Çaji i derdhur në internet Postoni finalen e RHOSLC

Kur Heather akuzoi Monica-n se drejtonte llogarinë e Reality Von Tease në Instagram, Monica hodhi parukieren e Heather nën autobus. “Tenesha filloi llogarinë…ajo ishte llogaria e Teneshës,” shpjegoi Monika në transmetim. Epo, me mend se kush sapo duartrokiti? Tenesha Luckett.

“Kjo vajzë [Monica] shtrihet nëpër dhëmbë dhe mezi pres të filloj të postoj faturat,” filloi Tenesha. Më pas ajo korrigjoi deklaratën e Monikës se ajo drejtonte vetëm gjysmën e kësaj faqe thashetheme. “Ajo nuk e ka drejtuar pjesërisht atë llogari, ajo vrapoi atë llogari,” tha Tenesha. Tenesha tregoi gjithashtu se Monika përndiqte shtëpinë e Jen-it, e cila u shndërrua në përndjekje në shtëpitë e kolegëve të saj, gjithçka për përmbajtjen e llogarisë sekrete në Instagram.

Sinqerisht, finalja e Sezonit 4 të RHOSLC ishte ikonë, kështu që ne tashmë e dimë se ky ribashkim do të jetë një ngjarje që duhet parë. Megjithatë, ne shpresojmë ta shohim Monikën duke trajtuar rolin e Teneshës dhe rolin e saj, pak më tej në ribashkimin e sezonit 4 të RHOSLC.