Kathryn Dennis

Klea

DETAJE EKSKLUZIVE: Kathryn Dennis ia futi makinën oficerit të policisë, pastaj iku pa turp nga vendi i ngjarjes

DETAJE EKSKLUZIVE: Kathryn Dennis ia futi makinën oficerit të policisë, pastaj iku pa turp nga vendi i ngjarjes

Kathyrn Dennis’ spiralja në rënie vazhdon, e para Sharmi jugor ylli përplasi makinën e saj në një oficer policie dhe më pas u largua pa turp nga vendi i ngjarjes më 20 tetor, sipas një raporti të policisë.

Kathryn Dennis

Incidenti shqetësues u shpalos të premten në mëngjes në Moncks Corner, Karolina e Jugut – duke lënë një deputet të plagosur pas përplasjes me vrap.

Deputeti po kryente detyrat e trafikut rreth orës 7:30 të mëngjesit në shkollën fillore Whitesville, që ndodhet në Gaillard Road në Moncks Corner, kur ndodhi incidenti fatkeq.

“Një automjet Ford i vitit 2022 po udhëtonte në jug në rrugën Gaillard kur shoferi goditi oficerin e burimeve përpara shkollës fillore Whitesville rreth orës 7:30 të mëngjesit,” tha. Trupi Nick Pye.

Kathyrn Dennis

Automjeti i përfshirë në incident është vendosur në shtëpinë e pronarit të regjistruar, me lidhjen e regjistrimit Kathyrn Dennis.

Deputeti i plagosur, identiteti i të cilit ende nuk është bërë publik, i shërben komunitetit si Zyrtar i Burimeve të Shkollës. Pas incidentit, u morën masa të menjëhershme për të siguruar mirëqenien e deputetit, me transportin e duhur për në një spital lokal. Lëndimet e marra, siç sqarojnë zyrtarët, fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Kathyrn Dennis

Aktualisht, çështja është nën hetim të përpiktë nga Patrulla e Autostradës së Karolinës së Jugut, e cila po e trajton këtë ngjarje fatkeqe me peshën e një përplasjeje me vrap.

Një shofer mund të akuzohet për një goditje dhe vrap bazuar vetëm në aktin e largimit nga vendi i aksidentit. Një shofer i goditur mund të goditet me një shuplakë për kundërvajtje ose një akuzë të rëndë, dhe dënimet variojnë nga 30 ditë burg deri në 25 vjet burg dhe gjoba nga 100 deri në 25 mijë dollarë, sipas ligjit të Karolinës së Jugut.

Kathryn Denis

Kjo nuk është hera e parë Kathyrn e ka gjetur veten të përfshirë në një polemikë goditëse. Pamjet ekskluzive të sigurisë të marra nga AllAboutTheTea.com në vitin 2019 zbuluan realitetin e një incidenti që daton në 29 tetor 2018. Videoja tregoi Sharmi jugor alum në një moment pakujdesi në orën 12:04 të pasdites, duke kapur gjallërisht përfshirjen e saj në një përplasje automjeti jashtë rezidencës së saj në Charleston, SC.

Pamjet shfaqen Kathryn e përfshirë në një bisedë telefonike teksa shkonte drejt automjetit të saj. Më pas ajo vendoset në makinën e saj, duke kaluar pesë minuta pa nxitim atje përpara se të angazhohet në kthimin e kundërt, duke e çuar SUV-në e saj në një përplasje të padyshimtë me një BMW SUV të parkuar.

Kathryn Denis

Vendndodhja e ngjarjes ishte një vend parkimi komunal afër Kathryn’s ish-shtëpi me qira në Charleston, ku ylli i realitetit u pa teksa kthehej në automjetin e saj pas daljes nga banesa e saj me qira. Videoja e aksesueshme ekspozon Kathryn’s veprimet, duke ilustruar tërheqjen brutale të mjetit të saj, duke bërë një kontakt gërryes me një automjet të parkuar dhe më pas duke braktisur me vendosmëri vendin e ngjarjes, duke e lënë makinën fuoristradë BMW pa asnjë njoftim apo moment të mëvonshëm për të vlerësuar dëmet e shkaktuara.

Kathryn Denis

Kathryn humbi kujdestarinë e plotë të dy fëmijëve të saj në janar 2023, pasi gjyqtari Daniel E. Martin, Jr. vendosi në e Thomas Ravenel favor.

Beteja e diskutueshme ligjore arriti kulmin me një vendim që peshoi dhe analizoi me përpikëri një mori provash përfundimtare, duke gjykuar përfundimisht Thomas si kujdestar më i përshtatshëm dhe më i palëkundur në edukimin dhe edukimin e fëmijëve. Ky gjykim përcaktues shënoi një moment kyç, duke vërtetuar aftësinë dhe aftësinë e Ravenel-it si kujdestari kryesor në diskursin mbizotërues të kujdestarisë.

Kathryn Denis

Zbulohen dokumentet e gjykatës Kathryn abuzon me drogën, alkoolin dhe vuan nga një sërë çrregullimesh të shëndetit mendor. Ajo është “e varur nga ilaçet me recetë, marihuanë, alkool, pazar dhe seks”.

Kathryn Denis

Redaktori i AllAboutTheTea.com arriti të sigurojë një pasqyrë ekskluzive në Kathryn’s rrethanat shqetësuese, duke folur drejtpërdrejt me një anëtar të ngushtë të familjes së rrethit të ngushtë të Kathryn-it.

Kathyrn është i lidhur me drogë dhe krejtësisht jashtë kontrollit. Kur ajo është e lartë, që është si çdo ditë, ajo vepron si një kafshë e tërbuar, duke sulmuar të gjithë rreth saj. Ajo refuzon të marrë ndihmë.”

Kathryn Denis

Si raportuar, Kathryn u shkarkua nga Sharmi jugor, pas 8 sezonesh. Një burim i fortë shkëmbor i ndarë ekskluzivisht me AllAboutTheTea.com:

Kathryn akuzoi ish të dashurin e saj, Chleb Ravenelltë sulmit fizik ndaj saj, dhe pretendimi shkaktoi një stuhi zjarri për prodhimin. Kathryn u tha producentëve se Chleb e goditi me grusht në fytyrë gjatë një debati të ashpër, i cili rezultoi në një nofull me sy të zi dhe të enjtur.

Kathryn Denis

Burimi shtoi, “Bravo kreu një hetim dhe në përfundim të hetimit të tyre Chleb u shkarkua nga Sharmi jugor. Më vonë, Kathryn u pushua gjithashtu nga puna për shkak të përgjegjësisë ligjore që parashtronin akuzat. Ata nuk mund të vërtetojnë vërtet Chleb e sulmoi atë dhe lëndimet e saj mund të rrjedhin nga mbushësit dhe botox-i.”