Derek Hough dëshiron të kërcejë me yjet të gjithë fituesit

Klea

Derek Hough dëshiron të kërcejë me yjet të gjithë fituesit

Duke kërcyer me yjet gjykoj Derek Hough nuk ka plane të ngadalësohet. Jo vetëm që po përgatitet të rikthehet në tryezën e gjyqtarëve për sezonin 32, por po përgatitet edhe për martesën me të fejuarën, Hayley Erbert.

Dhe ai sapo u nominua për çmimin e tij të 13-të Emmy për koreografi. Derek është koreografi më i nominuar për Emmy ndonjëherë. Çfarë arritje!

Derek kohët e fundit diskutoi se çfarë do të dëshironte të shihte në DWTS në të ardhmen. Shumëllojshmëria ka detajet.

Të gjithë kampionët e mirrorball raportojnë në sallën e ballit

Në vitin 2012, DWTS pati një sezon All-Star. “Kur bëra sezonin e yjeve me Shawn Johnson, ne përfunduam duke u renditur në vendin e dytë,” thotë Hough. “Ky ishte sinqerisht një nga sezonet e mia të preferuara dhe isha shumë i shkatërruar.”

Derek do të donte të shihte një tjetër sezon të All-Star, ku do të shfaqeshin “disa nga OG”. Ai do të shtonte partneren e tij nga sezoni 18, Amy Purdy dhe Mario Lopez, i cili ishte nënkampion gjatë sezonit të tretë të DWTS.

Gjyqtari i DWTS do të donte të shihte një kastë kampionësh me mirrorball që të linin të gjitha në pistën e vallëzimit. Ai mendon se ai format do të ishte “fantastik”. Ajo u krye me sukses në RuPaul’s Drag Race All Stars Sezoni 7 dhe Survivor: Winners at War.

“Unë mendoj se do të ishte një sezon vërtet, vërtet konkurrues,” tha Derek. Ai beson se është folur për një edicion të gjithë fitues.

Pra, kë do të vendoste Derek në kastin e tij fitues të fantazisë? Sigurisht, Derek emëroi dy nga partnerët e tij më të mirë, Nicole Scherzinger dhe Bindi Irwin.

“Mendoj se Rashad Jennings do të donte të kthehej. Donny Osmond, e di se ai ndoshta do të donte të kthehej gjithashtu”, tha Derek. “Edhe Jordan Fisher, i cili ishte fantastik.”

Por ç’të themi për fituesin e mirrorball dhe drejtuesin aktual të emisionit, Alfonso Ribeiro? Mbulo veshët, Alfonso. “Jo, jo tani. Alfonso është mikpritës tani, kështu që ai nuk mund të kthehet!” – shpjegoi Derek.

A do të konkurronte përsëri Derek?

Dhe nëse shpresonit të shihje edhe një herë Derek-in në fantastik me një konkurrent të famshëm, mund të zhgënjehesh. “Ndjehem sikur e kam bërë këtë: Unë vërtet e shtrydha lëngun nga ju, nëse dëshironi.” Derek shtoi: “Më pëlqen të jem gjyqtar”.

“Unë kurrë nuk them kurrë sepse në fund të ditës, më pëlqen të argëtoj, më pëlqen të performoj dhe nëse është diçka që audienca dëshiron ta shohë … Kurrë mos thuaj kurrë,” shtoi ai.

Një sezon i të gjithë fituesve të DWTS do të ishte spektakolar. Ndërkohë, ylli i Vanderpump Rules, Ariana Madix është konkurrentja e parë e konfirmuar për sezonin 32.

Dancing with the Stars do të rikthehet në vjeshtë, të hënën në mbrëmje nga ora 20:00 ET deri në 22:00 ET në ABC. Gjithashtu do të transmetohet drejtpërdrejt në Disney+.