Denise Richards thotë se kishte pirë vetëm një pije para RHOBH

Klea

Denise Richards thotë se kishte pirë vetëm një pije para RHOBH

Amvisat e vërteta të Beverly Hills shikuesit ende po flasin për darkën me barërat e këqija të Kyle Richards. Nëse burri i saj i larguar, Mauricio Umansky, ishte i pranishëm në një darkë këtë sezon, unë kisha paratë e mia për këtë.

Në vend të kësaj, RHOBH alumton Camille Grammer dhe Denise Richards mbështjellë në festë. Nga kërcimi, Denisi u duk paksa nervoz dhe dukej paksa i çrregullt. Më pas shikuesit u trajtuan me një sërë shprehjesh unike të fytyrës dhe disa komente të çuditshme. Denisi ishte i lartë në jetën … Ajo refuzoi të merrte pjesë në çdo shije të mbushur me THC. Por dukej sikur ajo kishte një koktej para festës.

Ajo shkoi pas Erika Jayne, dhe askush nuk e dinte pse. Nëse Denisi e dinte, ajo nuk po ndahej me tavolinën. Më në fund, aktorja dhe xhaketa e saj me kokë poshtë e quajtën atë një natë. Fansat mbetën të pyesnin saktësisht se çfarë e çoi në sjelljen kaotike të Denisit.

Fajësoni alkoolin

Denise shpjegoi se çfarë çoi në sjelljen e saj të çuditshme në podcastin Just B të Bethenny Frankel. “Unë nuk mora asgjë – piva një pije para se të shkoja. Isha nervoz duke parë gratë, kjo ishte ajo, “tha Denise. Ajo pranoi se kishte pirë vetëm “gjysmë pije” në darkë.

Megjithatë, Denise mori edhe disa “ilaçe të rregullta të ftohjes” para festës. Denisi u tha të ftuarve të tjerë se po luftonte me një të ftohtë.

Po për delikatesat THC? Deniza ishte një jo e vështirë. “Unë nuk bëj barërat e këqija, nuk bëj ushqime, nuk bëj asgjë nga këto. Nuk përzihet mirë me trupin tim”, tha Denise. “Kam provuar barërat e këqija dy herë, për rekord, dhe nuk më pëlqen.” Denise kishte rregulluar më parë me prodhuesit që ajo të mos gëlltiste asnjë kanabis.

Por a iu dha Denisit vakti i dikujt tjetër? “Nuk kam qenë kurrë i tillë në gjithë jetën time. Ndoshta ka pasur një përzierje në vakt ose në ujë, “tha ajo. “Progresivisht gjatë mbrëmjes, u ndjeva gjithnjë e më keq.” Denisit nuk e mban mend as gjysmën e natës. Ne mund ta quajmë atë një bekim.

“Ishte e çuditshme. Gjithçka që di është se kur u ktheva në shtëpi, isha sikur ‘Ka diçka që nuk shkon me mua’”, tha Denise. Alum RHOBH nuk e ka parë episodin sepse ajo ka frikë nga ajo që mund të shohë. “Padyshim që kam bërë një gomar nga vetja, kështu që kam thënë: “Pse dreqin do ta shikoj veten kështu?”” tha ajo.

Epo, kjo është një pikë e mirë. Kam një ndjenjë që herët a vonë Denise do të shikojë një klip dhe do të reflektojë për zgjedhjen e saj të përzierjes së alkoolit dhe ilaçeve të ftohjes.

The Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo.