Denise Richards shpjegon dramën e çuditshme të xhaketës me kokë poshtë

Klea

Denise Richards shpjegon dramën e çuditshme të xhaketës me kokë poshtë

Fansat ishin të emocionuar për të parë Denise Richards kthimi në The Real Housewives of Beverly Hills për sezonin 13; megjithatë, ky nuk ishte zbulimi madhështor që ata prisnin. Që kur janë transmetuar episodet e fundit të RHOBH, të dashuruarit e Bravo kanë folur pa pushim për Denisin dhe sjelljen e saj të çuditshme gjatë ngjarjes me temë THC të Kyle Richard. Disa, duke përfshirë xhaketën e saj. “Unë nuk e di pse njerëzit po bëjnë një punë kaq të madhe nga kjo,” tha ajo në podkastin e Bethenny Frankel, Just B. “Unë nuk e kuptoj atë.”

Edhe pse ajo u pa në kamera duke mohuar çdo kanabis, ish-mbajtësi i diamantit filloi të sillej çuditshëm nga fundi i natës. Ajo u ndesh me të vetëshpallurën e RHOBH “Mbretëresha e Akullit”, Erika Jayne, dhe u ndesh për një kohë të shkurtër me Dorit Kemsley mbi atë që fashionistja do të shpallte një emergjencë mode.

Për Denisin, nuk ishte kritika e Dorit që e fërkoi atë në rrugën e gabuar; kështu e bëri ajo. “Ju e dini se çfarë bën Dorit – ajo e bën këtë me të gjithë, dhe veçanërisht me mua. Sa herë që ta shihni, ajo do të thotë: ‘Oh, buzëkuqi juaj nuk duket si duhet. Ju duhet pak shkëlqim buzësh’”, shpjegoi ajo. Kjo është arsyeja pse unë thashë: ‘Hesht. Mbylle gojën.’”

Ndërveprimi i vështirë i Denisit me Doritin në festën e Kyle nuk është hera e parë që dy yjet e “Housewives” kanë përplasur kokën; megjithatë, ajo është ende e pasigurt pse. “Asnjëherë nuk e kam parë atë dhe ajo nuk ka thënë një gjë për pamjen time,” tha Denise përpara se të pyeste se si mund të ndihet Dorit për veten. “A mendoni se duhet ta bëni këtë për ta bërë veten të ndiheni më të sigurt?”

Lidhur me xhaketën e saj, ylli i OnlyFans tha se nuk ishte shumë e shqetësuar për pamjen e saj. E vetmja gjë në mendjen e saj ishte të nxirrte “ferrin” nga shtëpia kurth e Kyle. Plus, Denise u regjistrua me skuadrën e saj glam. Ata i thanë asaj se ishte “e vështirë të thuhej” se xhaketa e saj ishte me kokë poshtë.

“E provova për glamin tim më pas, dhe ata thanë: “Nuk mund të dallosh ndonjëherë nëse është me kokë poshtë apo djathtas lart”, shpjegoi ajo. “Është si kjo gjë me pupla. Dhe thjesht doja të dilja dhe të largohesha. … Mund ta kisha lënë xhaketën atje për gjithçka që më intereson.”

Pavarësisht nga gjendja e saj e ndryshuar në ngjarjen e fundit të grupit, Denise tha se nuk shqetësohet se si duket për shikuesit. “Ndoshta nëse nuk do të kisha kaluar kaq shumë gjëra publikisht, disa gjëra do të më shqetësonin, por për shkak se kam kaluar kaq shumë, jam si, “Kush jep një sh*t?” Nuk eshte asgje.”

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills rikthehet më 3 janar 2024 në orën 8/7c në Bravo.